Аксесуари DS - Автомобілі DS

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ

ДЛЯ ВАШОГО DS

DS Automobiles робить все можливе для того, щоб впродовж всього терміну експлуатації автомобіля Ви залишалися впевненими у своєму авто.

ds

Якість, безпека, широкий вибір

Компанія DS Automobiles розуміє Вашу потребу в комфорті, безпеці та простоті, саме тому пропонує широкий вибір аксесуарів для ще більш приємного користування автомобілем.

Інженери та дизайнери DS подбали про кожну деталь для того, щоб запропонувати рішення, які задовольнять всі Ваші очікування.

ds

Всі аксесуари DS відповідають найвищим вимогам щодо безпеки та якості. Завдяки запропонованому вибору аксесуарів Ви можете вільно виразити як свою унікальність, так і унікальність вашого автомобіля.

Оригінальні аксесуари представлені в різноманітних категоріях: СТИЛЬ, МУЛЬТИМЕДІА, КОМФОРТ, ЗАХИСТ, БЕЗПЕКА, ТРАНСПОРТУВАННЯ.

Інформація щодо повного асортименту оригінальних аксесуарів та іміджевих продуктів DS доступна у офіційних дилерських центрах DS.

 

 

 

 

 

 

DS 7

Ми розуміємо вашу потребу в комфорті, безпеці та простоті, тому ми подбали про кожну деталь, щоб надати вам рішення, ідеально підібрані під ваші очікування. Від дзеркальних кришок Chrome до парктроніків ви можете виразити свою оригінальність у своєму DS 7.

ds7
ds

Обираючи оригінальні запасні частини, Ви:

забезпечуєте безтурботне водіння;

забезпечуєте комфорт від експлуатації автомобіля;

продовжуєте термін служби Вашого автомобіля;

 

 

Оригінальні запасні частини DS розроблені з врахуванням всього накопиченого досвіду та експертизи, відповідають технічним вимогам та ідеально підходять для встановлення саме на Ваш автомобіль DS. Використання оригінальних запчастин DS є важливим фактором для продовження терміну служби Вашого автомобіля.

Обираючи оригінальні запасні частини, Ви:

 • * продовжуєте термін служби Вашого автомобіля;
  * забезпечуєте комфорт від експлуатації автомобіля;
  * забезпечуєте безтурботне водіння;

Асортимент оригінальних запасних частин включає всі основні компоненти автомобіля, зокрема:

 • *амортизатори;
  *АКБ;
  *ремені;
  *елементи випускної системи;
  *елементи системи освітлення;
  *зчеплення;
  *фільтри;
  *елементи гальмівної системи;
  *елементи кузова;
  *двигун та його компоненти, тощо.

Гарантія на оригінальні запасні частини становить 12 (дванадцять) місяців.

Ваш спокій та безпека є нашими пріоритетами!

DS 3

ds3

Вибирайте з широкого асортименту аксесуарів і проявіть свою унікальність, керуючи стильним компактним кросовером DS 3. Створюйте незабутні враження від цифрових технологій завдяки аксесуарам DS 3. 

DS 4

Вибирайте з широкого асортименту аксесуарів і проявіть свою унікальність, керуючи унікальним крос-купе DS 4. Створюйте незабутні враження від цифрових технологій завдяки аксесуарам DS 4.

ds4

DS 9

ds9

Вибирайте з широкого асортименту аксесуарів і проявіть свою унікальність, керуючи унікальним седаном преміум-класу DS 9. Створюйте незабутні враження від цифрових технологій завдяки аксесуарам DS 9.

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ: