У ХАРКОВІ ЗА ПІДТРИМКИ DS AUTOMOBILES ВІДБУДУТЬСЯ «ДНІ МОДИ»

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

У ХАРКОВІ ЗА ПІДТРИМКИ DS AUTOMOBILES ВІДБУДУТЬСЯ «ДНІ МОДИ»

30 вересня 2019

Цього року DS Automobiles виступить генеральним партнером проекту Kharkiv Fashion 2019 («Дні Моди в Харкові»), який покликаний показати Україні і світу дизайнерів-початківців. Бренд приділяє максимум уваги питанням стилю, дизайну і вишуканості, і саме люди з тонким світовідчуттям, згідно філософії Бренда, зможуть по-справжньому оцінити ці якості. Тому можна навіть не сумніватися, що флагманський кросовер DS 7 CROSSBACK, який також буде представлений у рамках події, обов'язково стане однією із зірок модних показів «Kharkiv Fashion 2019», які пройдуть 11-12 жовтня на території Арт-заводу «Механіка».

Проект «Kharkiv Fashion 2019» - одна з кращих можливостей заявити про себе. Тут молоді та досвідчені модельєри показують своє бачення прекрасного і почуття стилю, діляться досвідом і підтримують один одного в починаннях. Дебют на модній арені очікує і Народну артистку України Ольгу Сумську: в рамках заходу вона покаже свою першу колекції одягу, створену у партнерстві з брендом maKha. Також в програмі - презентації, семінари, корисні лекції.

Окремою «зіркою показу» обов'язково стане і презентація преміального кросовера DS 7 CROSSBACK. Бренд DS Automobiles відрізняється увагою до деталей, вишуканістю і прекрасним почуттям стилю - тому участь в проекті «Kharkiv Fashion 2019» є відмінною можливістю продемонструвати модній українській богемі спорідненість поглядів. Більш того, DS Automobiles є партнером Федерації високої моди (Fédération de la Haute Couture et de la Mode) в рамках Тижня моди в Парижі (Paris Fashion Week®) та інших заходів у світі високої моди, що вже говорить про рівень Бренда. На Kharkiv Fashion всі бажаючі зможуть познайомитися з автомобілем та його передовими технологіями, відчути витонченість інтер'єру, доторкнутися до новинки автомобільного світу, яка служить ідеальним втіленням французької розкоші.

Абревіатура DS прийшла до нас ще в 1955 році, коли була представлена ​​перша модель DS 19 - і автомобіль відразу став улюбленцем Шарля де Голля, легендарного генерала і президента Франції. Новий виток історії DS почався в 2014 році і ознаменувався появою окремого преміального бренду DS Automobiles, в ДНК якого закладені прагнення до краси і пристрасть до інновацій. Сьогодні кращим втіленням Світу DS Automobiles є флагман SUV DS 7 CROSSBACK, який об'єднав у собі передові технології зі світом вишуканих речей - все, як і в модній індустрії.

Всіх відвідувачів Kharkiv Fashion 2019 чекає насичена програма, яскраві емоції і приємне проведення часу в компанії DS 7 CROSSBACK.

 

Слідкуйте за новинами зі світу DS Automobiles у соціальних мережах:

DS Ukraine в Facebook

DS Ukraine в Instagram

DS Ukraine в Twitter

DS Ukraine в YouTube

 

Гаряча лінія: 0 800 500 470

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ: