Stellantis Україна запрошує на свою прес-конференцію 2021 в форматі онлайн

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Група Stellantis в Україні провела прес-конференцію і поділилася результатами роботи за 9 місяців 2021 року

19-го жовтня 2021 року Група Stellantis провела прес-конференцію, представники компанії поділилися результатами роботи і розповіли про плани на найближче півріччя. 

ЯСКРАВІ ПОДІЇ 2021 РОКУ

 

Важливою подією в плані задоволення запитів клієнта і надання зручних і зрозумілих послуг є запуск фірмового онлайн-складу для Бренду DS Automobiles. Новий сервіс є більше, ніж просто онлайн магазином або конфігуратором автомобілів. Адже тільки тут потенційний покупець може побачити весь склад автомобілів, доступних в Україні. При цьому гнучка система фільтрації дозволяє швидко вибрати відповідну модель, визначитися з типом двигуна (палива), задати бажаний діапазон ціни. Зупинившись на декількох потрібних варіантах, клієнт може розглянути детальні фотографії автомобіля, вивчити деталі комплектації і технічні характеристики, попередньо забронювати відповідний екземпляр. І все це доступно буквально «на кінчиках пальців»: достатньо кількох кліків мишки і дотиків до дисплея планшету.

ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ БРЕНДУ DS AUTOMOBILES 

 

Результати продажів Бренду DS Automobiles

У свою чергу Бренд DS Automobiles в 2021 році продовжив активно заявляти про себе на ринку і збільшувати продажі. Так, за 9 місяців 2021 року Бренд показав вражаючий ріст продажів щодо попереднього року, який склав 44,74%, з 110 реалізованими автомобілями. Дані результати вкотре доводять, що DS Automobiles вибрав правильну стратегію розвитку і має відмінні перспективи на ринку України. А в цьому в першу чергу допомагає відмінно сформована модельна лінійка - флагманський кросовер DS 7 Crossback, який до того ж має гібридну версію E-Tense, компактний стильний кросовер DS 3 Crossback.

ЗАПУСК НОВИХ ПРОДУКТІВ БРЕНДУ DS AUTOMOBILES

 

Слідом за моделями DS 7 Crossback і DS 3 Crossback, Бренд DS Automobiles представляє потужний флагман - 300 сильний, повнопривідний plug-in гібрид DS 7 Crossback E-Tense. Разом з традиційним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ), відтепер під кузовом DS 7 Crossback E-TENSE ховається ще пара електромоторів - вони служать для обертання передніх і задніх коліс. Таким чином, гібридний кросовер DS 7 Crossback E-TENSE став першим в гамі даної моделі, де реалізований повний привід. Інноваційна техніка також пропонує новий рівень динаміки і потужності - адже сумарна віддача гібридної силової установки досягає 300 л.с.! Однак у випадку з DS 7 Crossback E-TENSE, висока потужність не вимагає високої витрати палива. Навіть навпаки: адже завдяки наявності тягового акумулятора, частину поїздок можна здійснювати на електротязі, абсолютно не витрачаючи паливо.

 

Але на цьому активна робота по розширенню модельного ряду не закінчується, адже до кінця року очікується ще пара гарячих новинок, яким точно є чим здивувати. Так, вже зовсім скоро надійде в продаж Новий DS 4 другого покоління. Сама «гаряча» новинка Бренду - друге покоління моделі DS 4 - лише недавно дебютувала, але вже поспішає в Україну. І цей крос-купе класу «С-Premium» обов'язково порадує всіх шанувальників Бренда DS Automobiles, а також вимогливих клієнтів, які шукають для себе по-справжньому оригінальний і неповторний автомобіль з преміальним і передовим обладнанням. Слідом за крос-купе DS4, Бренд DS Automobiles представляє розкішний седан DS 9, який готується очолити модельну лінійку французького преміального Бренду. Випускаючи новий DS 9, Бренд DS Automobiles демонструє свої глобальні напрацювання: оригінальний дизайн, вишуканість салону, високі технології. Завдяки вражаючим характеристикам, преміальний седан DS 9 являє собою ідеальне поєднання історичної спадщини і чудових передових технологій. Новинка DS 9 - це запрошення заново відкрити для себе французьку досконалість в автомобільному світі.

Кожен рік - це новий виклик для Брендів Групи Stellantis в Україні. Але також це нові досягнення, нові контракти, нові партнери. Але незмінним залишається одне - турбота про клієнта і надання якісного продукту і послуг - це наш пріоритет.