DS Automobiles представляє екологічну колекцію моди, яка поглинає CO2

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

DS Automobiles представляє екологічну колекцію моди, яка поглинає CO2.

Париж, 2 березня 2021 року

Офіційний партнер Паризького тижня моди, бренд з гордістю представляє цю колекцію в рамках Жіночого заходу, який пройде з 1 по 9 березня 2021 року.

Колекція одягу, що поглинає CO2, є частиною філософії DS 'Future Craft, поєднуючи французьке розкішну майстерність з інноваційними і екологічними матеріалами. Поглинаючи вуглекислий газ з атмосфери, лінія одягу також підкреслює прихильність DS до екологічної розкоші, яка лежить в основі лінійки електрифікованих E-TENSE.

Ось уже кілька років ця філософія Future Craft приймає різні форми в DS Automobiles: наприклад, технічна тканина, сплетена з мікрофібри з трьох матеріалів, яка включає в себе безліч прозорих стрижнів і забезпечує світло в інтер'єрі DS AERO SPORT LOUNGE або в елементах інтер'єру. титан. 3D-друк в серійних моделях.

Колекція унісекс, що складається з чотирьох предметів, була створена у співпраці з молодим брендом високої моди EGONlab, який в минулому році був представлений в рамках демонстраційного залу SPHERE в Парижі, і лондонської дослідницької студії дизайну Post Carbon Lab.

Одяг складається з куртки-бомбера, тренча і двох футболок, створених EGONlab спеціально для DS Automobiles. Елементи одягу оброблені Post Carbon Lab фотосинтетичним покриттям, що поглинає вуглекислий газ з атмосфери.

Фотосинтетичне покриття, створене Post Carbon Lab, складається з шару живих водоростей на тканині одягу, яка поглинає вуглекислий газ і виділяє кисень, перетворюючи вуглець в глюкозу. На даний момент, в процесі фарбування і нанесення покриття протягом 10 тижнів, капсула поглинула 1452 г CO2, тобто стільки ж, скільки типовий шестирічний дуб приблизно за шість місяців.

Стиль та інновації лежать в основі розробки DS Automobiles. Ця ініціатива - лише один приклад з безлічі проектів, які ми виконуємо протягом року.