Знайомтеся з унікальним гібридом від DS Automobiles на виставці Plug-In Ukraine 2021

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Знайомтеся з унікальним гібридом від DS Automobiles на виставці Plug-In Ukraine 2021

Бренд DS Automobiles представляє на виставці Plug-In Ukraine власний гібрид, який вже доступний в Україні - DS 7 Crossback E-Tense.

Електрифікація транспорту сьогодні є одним із пріоритетів для кожного глобального виробника автомобілів, в тому числі - і для DS Automobiles. Постійний розвиток модельного ряду різних Брендів сьогодні вже неможливо уявити без новинок у вигляді підзаряджаємих гібридів або електромобілів. Всі бажаючі можуть вже зараз ознайомитися з існуючими прикладами електрифікації від DS Automobiles, які задають тренди майбутнього: зустрічайте на виставці Plug-In Ukraine 2021 DS 7 Crossback E-Tense. 

Познайомитися особисто можна 14-16 вересня на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза».

DS 7 Crossback E-Tense 4х4: провісник повної електрифікації Бренда

Преміальний кросовер DS 7 Crossback E-Tense 4х4 є ідеальним прикладом поєднання високого стилю «французької розкоші», ексклюзивної обробки салону, а також - передових технологій. Адже характерні переваги моделі DS 7 Crossback у вигляді активної м'якої підвіски DS Active Scan Suspension і унікальної системи нічного бачення DS Night Vision в даному випадку доповнює передова техніка 300-сильного повноприводного гібрида E-Tense - і це немов символ майбутнього.

Запрошуємо особисто познайомитися з вражаючими технологіями електрифікації від DS Automobiles, відвідавши виставку Plug-In Ukraine 2021, яка пройде 14-16 вересня на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза». Заходьте на наш стенд і записуйтеся на тест-драйв!