DS Automobiles на Тижні моди в Парижі

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Тиждень моди в Парижі DS Automobiles на показі Paris Fashion Week®

Париж, 18 січня 2022 року

Жінки та чоловіки з DS Automobiles полюбляють моду. Такі робочі методи, як прагнення переписати правила, дивувати, експериментувати та винаходити, а також розробляти нові матеріали, мають особливий резонанс у світі дизайну. 

Дослідження, які привели до появи прострочки у формі перлин, до створення гільошованого візерунку Clous de Paris або кованого карбону, до розробки інноваційної оббивки, як-от шкіра в стилі ременців годинника або кришталеві вставки в кабіні, є мистецтвом зі світу моди, який любить поєднувати традиції та інноваційний дизайн.

«Ціль DS Automobiles – втілити французький досвід у світі розкоші. З моменту запуску бренду наші команди працювали над ідеєю інновацій щодо створення нових матеріалів і розробки сильних ідей, відмінних від тих, які існують сьогодні в автомобільному світі. Наше партнерство з Fédération de la Haute Couture et de la Mode під час Paris Fashion Week® відкриває нові горизонти і дає нам нову можливість поділитися досвідом з найбільшими французькими будинками високої моди, як ми це робимо з самого початку нашого процесу дизайну».

Беатріс Фуше, генеральний директор DS Automobiles