Формула E 2021: перемога Да Кошта в Монако

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

ФОРМУЛА Е DS TECHEETAH непереможна в Монако

Париж, 10 травня 2021 року

На знаменитих вулицях князівства, на великій трасі, прикрашеній єдиною шиканою, діючий чемпіон Антоніу Фелікс да Кошта домігся свого першого успіху в сезоні, дозволивши DS TECHEETAH вдруге поспіль виграти в Монако. Автор найшвидшого кола в гонці за кермом свого DS E-TENSE FE21 Жан-Ерік Вернь зайняв четверте місце в E-Prix.

Перемігши в цю суботу в Монако вперше в році, Антоніу Фелікс да Кошта подарував DS TECHEETAH другий успіх в сезоні. Протягом всієї гонки Да Кошта багато разів міняв лідерство з Фрійнсом і Евансом, а на останньому колі португальський гонщик здобув перемогу, зробивши захоплюючий хід на Nouvelle Chicane. Виступ, визнаний Томасом Шевошером, директором DS Performance: «Гонка в Монако - це завжди щось особливе, але перемога на старті з поула - найкраще з можливих доказів рівня продуктивності машини, пілота і команди».

Кваліфікований P4 Жан-Ерік Вернь завершив відмінний день для команди, зайнявши 4-е місце і набравши важливі очки. DS TECHEETAH знову зайняла 3-е місце в командному заліку чемпіонату світу ABB FIA Formula E World Championship, відставши від лідера всього на 7 балів. Так Кошта і Вернь зайняли 4-е і 7-е місця відповідно в рейтингу пілотів після успішного E-Prix Монако, зазначеного другою перемогою поспіль на трасі після перемоги в 2019 році.

Після цієї престижної і дуже успішної зустрічі в Монако чемпіонат світу ABB FIA Formula E вперше в своїй історії зупиниться на автодромі ім. Мігеля Е.Абед в Пуебла, Мексика. У розкладі на вихідні 19 та 20 червня: подвійний колонтитул, в якому водії DS TECHEETAH мають намір знову перемогти.