Бренд DS Automobiles націлений на свій третій чемпіонський титул у гонках серії Formula E!

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Бренд DS Automobiles націлений на свій третій чемпіонський титул у гонках серії Formula E!

Бренд DS Automobiles та партнерська команда DS TECHEETAH представляють найновіший болід DS E-TENSE FE21, який візьме участь у восьмому сезоні гоночного світового чемпіонату ABB FIA Formula E World Championship. Дворазовий чемпіон Formula E Жан-Ерік Вернь (четвертий та п'ятий сезони) та чемпіон шостого сезону Антоніо Фелікс да Кошта залишаються з командою DS TECHEETAH у ролі офіційних заводських пілотів. Запуск нового сезону гоночної серії відбудеться офіційними попередніми тестами, що пройдуть у Валенсії з 29 листопада по 2 грудня 2021 року.

Команда DS TECHEETAH вирушає підкорювати нові вершини чемпіонату ABB FIA Formula E World Championship з новим болідом - DS E-TENSE FE21: новинка вперше демонструється в кінці листопада, під час шейкдауна (короткого проїзду) на трасі Алес (Alès circuit) у Франції.

Новий автомобіль отримав чорно-золоту ліврею (зовнішнє оформлення гоночного боліда), створену дизайнерами Бренду DS Automobiles у фірмовій студії DS DESIGN STUDIO PARIS. А головними ведучими презентації стали знамениті гонщики, які зберігають за собою статус офіційних пілотів команди – француз Жан-Ерік Вернь, володар двох чемпіонських титулів у 2018 та 2019 роках, а також чемпіон 2020 Антоніо Фелікс да Кошта з Португалії.

 

Після вражаючих спільних успіхів – два подвійні титули (для команди та пілотів) у сезонах 2018/2019 років. та 2019/2020 рр. гоночної серії Formula E – Бренд DS Automobiles та команда TECHEETAH раді продовжити свою співпрацю у восьмому сезоні з новою структурою. Марк Престон стає виконавчим директором TECHEETAH, а Томас Шевоше, директор підрозділу DS Performance, також візьме на себе роль директора команди.

З моменту запуску нового сезону команда DS TECHEETAH вирушить на офіційні попередні тести до Валенсії (Іспанія), які проходять у період з 29 листопада по 2 грудня 2021 року. Потім машини будуть відправлені до Дірії (Саудівська Аравія) на першу гонку восьмого сезону, яка відбудеться 28 січня 2022 року.

 

Нагадаємо, що Бренд DS Automobiles досягнув численних успіхів за час своїх виступів у гонках серії. Formula E:

- 73 гонки;

- 4 чемпіонські титули;

- 14 перемог;

- 37 подіумів;

- 17 поул-позицій;

- 12 найшвидших кіл;

- 57 суперпоулів.