Відновлено кредитування на автомобілі бренду DS Automobiles

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Бренд DS Automobiles продовжуює працювати заради вашої безпеки та вашого комфорту. Саме тому ми раді повідомити, що з 11 липня відновлене кредитування на автомобілі DS Automobiles. І що важливо, знову доступна партнерська програма, яка розроблена саме для брендів концерну спільно з АТ «Креді Агріколь Банк»*. Дана програма пропонує можливість оформити кредит на нове авто на 2 роки під 0,01% річних, за умови  авансового внеску  в розмірі 60% від вартості авто.

Автомобілі DS Automobiles знаходять нових покупців у світі і в Україні завдяки багатьом перевагам: впізнаваний сучасний дизайн, оригінальний салон, відмінні ходові якості, передові технології. Однак сьогодні важливу роль відіграє не тільки сам автомобіль, як продукт, а й супутні послуги, збудовані навколо нього. Представництво Stellantis в Україні дбає про те, щоб клієнти отримували все найкраще: широка дилерська мережа по всій країні, 3-річна гарантія на автомобілі, фіксована вартість ТО і можливість онлайн запису на сервіс. У цьому списку одним з ключових пунктів є умови фінансування покупки, які з 11 липня стали знову доступні для клієнтів завдяки новим кредитним програмам від банків-партнерів, таких як АТ «Креді Агріколь Банк» та АТ «Ощадбанк».

 

DS

Звичайно, умови кредитування дещо змінилися, але і досі залишаються максимально вигідними та гнучкими під запити клієнтів.

 АТ «Креді Агріколь Банк»  та АТ «Ощадбанк» українські представники бренду DS Automobiles пропонують клієнтам вигідні кредитні умови та кожна з програм має свої переваги.

За програмою АТ «Креді Агріколь Банк», яка розроблена саме для клієнтів цих брендів., ви маєте можливість оформити кредит під 0,01% річних терміном на 2 роки за умови авансового внеску 60% від ціни автомобіля. При необхідності, кредит можна оформити терміном до 5-ти років.

АТ «Ощадбанк» зацікавить вас привабливими відсотковими ставками від 0,01% та терміном кредитування до 7-ми років.Для отримання розрахунку кредиту необхідно виконати лише п'ять пунктів:

Пункт 1 – зайти на сайті брендів концерну Stellantis у розділ «Онлайн склад»

- DS Automobiles - store.dsautomobiles.ua.

Пункт 2 – обрати автомобіль який цікавив, використовуючы зручні фільтрий онлайн-складу;

Пункт 3 – натиснути кнопку розрахунок кредиту (внизу зліва);

Пункт 4 – обрати відповідні умови кредитування (початковий внесок, термін кредитування, тип кредиту); отримати пропозиції від різних банків під ці умови;

Пункт 5 – ознайомиться з деталями пропозиції (загальний перший платіж з урахуванням страхування та оформлення автомобіля, розмір щомісячних платежів, графік погашення кредиту тощо); якщо все влаштовує – натиснути кнопку «ЗАБРОНЮВАТИ» та передати свої початкові дані представникам дилерських центрів для угоди.

 

Якщо ви все ще сумнівалися в необхідності придбання авто, то зараз це знак для вас! З вигідними програмами кредитування на авто бренду DS Automobiles ви можете втілити свою мрію про новеньке авто з салону прямо зараз.