Чи стане DS 7 Crossback E-Tense переможцем у номінації «Кращий плагін-гібридний кросовер року 2022»?

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Чи стане DS 7 Crossback E-Tense переможцем у номінації «Кращий плагін-гібридний кросовер року 2022»?

Бренд DS Automobiles бере участь у всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2022», представляючи на суд громадськості та професійного журі свою флагманську модель – Plug-in гібридний кросовер DS 7 Crossback E-Tense. Завдяки вишуканому дизайну, розкішному салону, інноваційній техніці, кросовер DS 7 Crossback E-Tense сміливо може претендувати на перемогу у номінації «Плагін-гібридний кросовер/SUV в Україні 2022».

Гібридний кросовер DS 7 Crossback E-Tense – безсумнівно, справжня «подія» на автомобільному ринку Європи та України: оригінальний дизайн, унікальний салон у стилі «французької розкоші», передові технології та системи безпеки, поєднання бензинового двигуна на 200 к.с. . та двох електромоторів на 110 та 113 к.с. під капотом. Даний автомобіль сміливо заявляє про себе як про флагман SUV-лінійки Бренду DS Automobiles – тепер у цьому можуть переконатися всі учасники та журі акції «Автомобіль року в Україні 2022»: кросовер DS 7 Crossback E-Tense заявлений до участі у номінації «Плагін гібридний кросовер/SUV в Україні 2022». І не просто заявлений, а націлений на перемогу!

Як ви вважаєте, гібрид DS 7 Crossback E-Tense гідний перемоги та титулу найкращого у своєму класі? Заходьте прямо зараз на сайт акції «Автомобіль року в Україні 2022» щоб підтримати свого лідера.