DS AUTOMOBILES - партнер ресторанної премії «СІЛЬ»

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

DS AUTOMOBILES – ПАРТНЕР РЕСТОРАННОЇ ПРЕМІЇ «СІЛЬ»

19 грудня 2019

Бренд DS Automobiles став автомобільним партнером VII щорічної церемонії нагородження премії «Сіль», де були оголошені найкращі заклади України в 19 категоріях.Представники преміального французького бренду мали честь оголосити переможця в номінації «Найкращий заміський ресторан». А метри ресторанного мистецтва отримали можливість зануритися у вишуканий світ DS Automobiles і познайомитися з флагманською моделлю – розкішним кросовером DS 7 CROSSBACK.

Життя в стилі розкоші, витонченості, ексклюзиву - це саме те, навколо чого будується філософія DS Automobiles, де автомобіль - не просто засіб пересування, а справжній об'єкт сучасного мистецтва, що викликає бурхливі тактильні і естетичні відчуття. Тому Бренд часто підтримує різні арт-заходи, модні покази, виставки та премії. DS Automobiles не зміг пройти повз ще однієї грандіозної події всеукраїнського масштабу в ресторанній індустрії - національної премії «Сіль», де DS Automobiles виступив в якості автомобільного партнера.

 

 

187 закладів-фіналістів з 23 міст України боролися за перемогу в 19 номінаціях. Протягом року суддівський склад з 31 ресторанного експерта особисто навідувався з ревізією до претендентів на високе звання кращих і виставляв свої оцінки. І як результат - переможці в номінаціях отримали заповітну мідну сковороду французького бренду de Buyer з логотипом «СІЛЬ».

Андрій Чабанов, директор з маркетингу Групи PSA в Україні, зазначив: «Ми раді від імені DS Automobiles привітати заміський комплекс Fabius із заслуженою перемогою. Саме тут проходила презентація нового Бренда DS Automobiles та преміального кросовера DS 7 Crossback, що символічно - кращі працюють з кращими. Ми поділяємо спільні цінності в роботі, прагнення до вишуканості, бажання зробити життя наших клієнтів більш яскравим та насиченим».

Щоб відвідувачі мали змогу зануритися в світ розкоші, DS Automobiles організував окрему лаундж-зону. Там можна було не тільки відпочити і підзарядитися, а й познайомитися з легендарною історією «Бренда для президентів» - Бренда, який свого часу обирали Шарль де Голль, Жорж Помпіду та Франсуа Олланд! На чолі експозиції - автомобіль нинішнього глави Франції, Еммануеля Макрона, - преміальний кросовер DS 7 Crossback.

Ще один сюрприз від Бренда презентували на гала-вечері, - фірмовий десерт під назвою DS Déesse від Еліни Бойко, шеф-кондитера компанії El.f.

Національна премія «СІЛЬ» проводиться з 2013 року, а 1 грудня 2019 року відбулася вже сьома церемонія нагородження кращих рестораторів України.

 

Слідкуйте за новинами зі світу DS Automobiles у соціальних мережах:

DS Ukraine в Facebook

DS Ukraine в Instagram

DS Ukraine в Twitter

DS Ukraine в YouTube