DS AUTOMOBILES В УКРАЇНІ ДЕМОНСТРУЄ ЗРОСТАННЯ ПРОДАЖІВ

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

DS AUTOMOBILES В УКРАЇНІ DS AUTOMOBILES В УКРАЇНІ ДЕМОНСТРУЄ ЗРОСТАННЯ ПРОДАЖІВ

І ПРОДОВЖУЄ СТВОРЮВАТИ УНІКАЛЬНИЙ СВІТ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Бренд DS Automobiles підводить підсумки роботи в Україні за 2020 рік - це перший повний рік роботи DS Automobiles в новому форматі на ринку країни. І цей рік виявився дуже продуктивним: дебют нових моделей в Європі і Україні, перемоги світового рівня, розвиток дилерської мережі в Україні і помітне зростання продажів.

Український автомобільний ринок в 2020 році практично зберіг свій колишній обсяг: продано 95,5 тис. автомобілів (легкові моделі і LCV), що на 2,2% менше відносно рівня продажів 2019 року. Можна сказати, що це відносно невелике падіння з урахуванням карантинних обмежень і постійної нестабільності, що негативно позначалося на настроях клієнтів.
Якщо розглянути тільки легкові моделі, що актуально для Бренду DS Automobiles, то в 2020 році було реалізовано трохи більше 86 тис. автомобілів і падіння ринку вже більше помітно - мінус 3% щодо показників 2019 року.

Однак навіть на тлі падаючого ринку, Бренд DS Automobiles в 2020 році продовжив активно заявляти про себе на ринку і збільшувати продажі. Так, за 2020 рік Бренд показав вражаючий ріст продажів щодо попереднього року, який склав 286%, з 108 реалізованими автомобілями. Дані результати вкотре доводять, що DS Automobiles вибрав правильну стратегію розвитку і має відмінні перспективи на ринку України.


Розширення лінійки розкішних і оригінальних кросоверів, доступних в Україні
Для DS Automobiles 2020 рік став першим повноцінним роком, коли продавалася флагманська модель - кросовер DS 7 Crossback. Це перша модель, з якою Бренд вийшов на ринок України і презентував себе. Це воістину розкішний, преміальний і технологічний кросовер - дана модель відкривала нове покоління автомобілів DS Automobiles і, будучи флагманом, отримала всі кращі напрацювання. Відповідаючи високому статусу преміальної моделі, кросовер DS 7 Crossback в Україні пропонується за замовчуванням в максимальних комплектаціях. Покупці гідно оцінили оригінальний дизайн, високоякісну обробку салону, інноваційні технології та відмінний комфорт. У результаті реалізовано 59 автомобілів.
Другим «локомотивом продажів» є «гаряча новинка» 2020 року на ринку України - новий витончений і високотехнологічний кросовер DS 3 Crossback, який дивує оригінальними пропорціями і стильним дизайном. Новинка привертає не тільки своїм унікальним дизайном, але і низкою характерних інновацій від Бренду. Наприклад, пакет DS SENSORIAL DRIVE дозволяє комплексно налаштовувати автомобіль під ваш бажаний стиль управління - реакції двигуна і АКПП, чутливість керма, фонове підсвічування салону. А фірмові матричні світлодіодні фари DS MATRIX LED VISION гарантують не тільки відмінний рівень освітлення, але також і оригінальний вигляд кросовера. Продажі новинки SUV DS 3 Crossback в Україні стартували навесні з преміального виконання «Performance Line PLUS», а вже до кінця літа, було істотно розширено вибір комплектацій, з'явилися нові варіанти обробки, потужний бензиновий і дизельний двигуни. Усе для того, щоб кожен покупець міг продемонструвати свій індивідуальний стиль. Даний підхід дозволив реалізувати 49 автомобілів, що вказує на перспективність даної моделі і наступні відмінні продажі в новому році.
Нарешті, Бренд DS Automobiles акурат до новорічних свят підготував ще один сюрприз фанатам високих технологій - стартував прийом замовлень на plug-in гібридний кросовер DS 7 Crossback E-TENSE. Новий кросовер готовий запропонувати не тільки оригінальний дизайн і розкішний салон, але також найсучасніші технології в області силового агрегату, результатом чого є висока потужність в 300 к.с., повний привід, мінімальні витрати. Гібрид DS 7 Crossback E-TENSE 4x4 оснащений силовою установкою типу 1.6 PHEV 300 е-АКПП-8 13,2 кВтг, яка включає в себе: бензиновий 1,6-літровий турбодвигун, два електромотора (окремо для обертання передніх і задніх коліс) , 8-ступінчасту автоматичну коробку перемикання передач (адаптовану для роботи з електромотором), а також тяговий акумулятор. Потужність бензинового двигуна становить 200 к.с., але якщо додати до цього потужність переднього і заднього електромотора, які можуть працювати разом або окремо, то сумарна потужність гібрида складе 300 к.с. при обертному моменті 520 Нм. Завдяки настільки вражаючим показниками, plug-in гібрид DS 7 Crossback E-TENSE 4x4 здатний розганятися до 100 км/год всього за 5,9 с і досягати максимальної швидкості 235 км/год. Уже зараз ви можете познайомитися з новинкою у найближчого дилера Бренду.

 

Новий дилер DS Automobiles - з числа вже перевірених партнерів
Бренд DS Automobiles спочатку робить акцент на створенні не тільки унікальних автомобілів, але і унікального світу для свого клієнта. Так, високий статус Бренду DS Automobiles задає особливі вимоги до потенційних дилерів: у даному випадку максимальний акцент поставлений не на кількісному, а на якісному розвитку. Кожен салон DS Automobiles повинен відповідати статусу ексклюзивного бренду, що проявляється буквально у всьому - починаючи від оформлення шоу-руму і закінчуючи пропозицією унікальних послуг для клієнтів. За підсумками 2020 року своє місце в престижному «клубі» салонів DS Automobiles в Україні зайняв автоцентр «ІЛТА» в Києві - давній партнер Групи PSA в Україні, який готовий прийняти виклик і докладати максимальних зусиль для розвитку Бренду в Україні.

 

Світові досягнення DS Automobiles, які надихають українських фанатів Бренду
Бренд DS Automobiles розвивається в різних напрямках, але завжди націлений на отримання максимального результату. Прикладом тому можуть бути численні світові перемоги і досягнення DS Automobiles.
Так, початок 2020 року ознаменувався відразу двома важливими дебютами. По-перше, світу був представлений бізнес-седан DS 9 - абсолютно новий розкішний французький седан для світового автомобільного ринку, який вражає з першого погляду. Преміальна модель DS 9 завдяки своєму витонченому стилю і високих технологій, втілює французьку перевагу Бренду DS на автомобільному ринку, який стрімко розвивається.
По-друге, було презентовано концепт-кар DS AERO SPORT LOUNGE - як прообраз майбутнього електричного кросовера класу «люкс». Концепт-кар AERO SPORT LOUNGE: нове творіння DS Automobiles, яке задає напрямок для створення майбутніх автомобілів. DS AERO SPORT LOUNGE розширює межі сегмента розкішних автомобілів, де високі технології дозволяють зменшити розмір дисплеїв, щоб звільнити більше місця для високоякісних матеріалів. Унікальне солом'яне покриття, атласна бавовна, тривимірний простір високої напруги - усі ці матеріали знайшли собі місце в салоні новинки, усе це є прикладом нашої філософії «крафтового майбутнього» в питаннях створення автомобілів.
Літо 2020 року подарувало важливу історичну перемогу Бренда DS Automobiles - чемпіонство в гоночній серії Formula E. А осінь 2020 го ознаменувалася відеотизером прийдешньої новинки DS 4, яка стане одним з найважливіших дебютів вже настав 2021 року.
DS Automobiles - це Бренд, що швидко розвивається, як у світі, так і в Україні. Кожна модель DS Automobiles виділяється оригінальним і незабутнім дизайном, виконаннями з характерними деталями, широким вибором оздоблювальних матеріалів. Усе це служить єдиній меті - створити не просто транспортний засіб, а справжній засіб самовираження для людини. Автомобіль повинен передавати цінності, захоплення, пріоритети свого власника. Саме такий підхід дозволяє нарощувати продажі і підкорювати серця нових власників.