КОНЦЕРН STELLANTIS НА ВИСТАВЦІ АГРО 2021: ВЕЛИЧЕЗНИЙ СТЕНД І 14 АВТОМОБІЛІВ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК І ПІД БУДЬ-ЯКІ ЗАПИТИ!

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Концерн Stellantis на виставці Агро 2021

Запрошуємо відвідати єдиний стенд Концерну Stellantis на виставці Агро 2021, яка пройде вже 8-11 червня на території Експоцентру України (ВДНГ).

Не пропустіть унікальну подію: демонстрацію найпопулярніших, найкращих, оригінальних автомобілів Концерну Stellantis в рамках виставки Агро-2021, яка пройде 8-11 червня на території Експоцентру України (ВДНГ). Тут знайдуться і популярні кросовери, і не дорогі легкові авто, і практичні фургони, і навіть ексклюзивні варіанти Dangel 4x4.


DS Automobiles: стильні кросовери - незалежно від розміру

Бренд DS Automobiles вже заслужив «преміум»-статус, запропонувавши вимогливим покупцям вишукану французьку розкіш, оригінальний дизайн і передові технології. Ці якості є ключовими для будь-якої моделі DS Automobiles, незалежно від розміру.

Навіть компактний кросовер DS 3 Crossback готовий порадувати стильним дизайном зовні і чудовою якістю оздоблювальних матеріалів всередині. А флагманський SUV DS 7 Crossback E-Tense 4x4 додатково чарує ще і переліком технологій: plug-in гібрид потужністю 300 к.с. і повний привід з електромотором на задній осі. Якщо DS 7 Crossback - це автомобіль для президентів, то його гібридна версія E-Tense - це ще й автомобіль для техно-гурманів!

 

Запишіть в своєму календарі вже зараз: 8-11 червня, Експоцентр України (ВДНГ), стенд Stellantis. З центральної алеї виставки звертайте ліворуч і перед вами відразу відкривається велика виставка автомобілів концерну Stellantis.