Музей Лувру та DS Automobiles

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

МУЗЕЙ ЛУВРУ

З 2015 року DS є партнером музею Лувр

Партнерство, засноване на спільних цінностях

"Бренд DS, амбіція якого полягає у втіленні французького розкішного ноу-хау в автомобільному секторі, має з Лувром спільну філософію, що постійно поєднує спадщину з сучасністю, задля будівництва майбутнього. Наше спільне бачення базується на досконалості, ноу-хау та інноваціях. Для нас піраміда Лувру є однією з найкрасивіших ілюстрацій цього, і нам здавалося природним підтримати музей у його проекті по реконструкції приймальних приміщень, розташованих під цим сміливим твором."


Ів Боннефон, генеральний директор марки DS, партнер Лувру з 2015 року.

Багата спадщина, джерело безперервного натхнення

Парижанин, який пишається своєю престижною автомобільною спадщиною, DS проектує себе у майбутнє на основі свого минулого. Як партнер музею Лувру, DS підтримує цю установу, багаті колекції якої,з моменту створення музею в 1793 році, є постійним джерелом натхнення для її публіки та поколінь художників, які відвідали її. .

Прихильне культурне партнерство

У самому серці Парижа у винятковому місці

З 2015 року DS є партнером музею Лувру, справжнього стандарту французької культури у всьому світі. Бренд DS розділяє з Лувром амбіції до досконалості та баланс між історією та сучасністю, втілені зокрема відомою музейною пірамідою.

DS E-Tense та Музей Лувру