DS Automobiles та TOTAL: Технологічне партнерство до ваших послуг

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

ПАРТНЕРСТВО

TOTAL
і
DS Automobiles

Спортивні та технологічні партнери протягом 45 років

В кінці 1960-х компанія Total розробила мастило для DS, яке усувало проблеми займання та забруднення.

Це був початок партнерства, яке триває і донині. Дві марки спільно розробляють мастильні матеріали, адаптовані до характеристик двигунів DS, щоб покращити їх продуктивність та зробити їх більш економічними, щоб краще піклуватися про навколишнє середовище.

Союз найкращих експертів

Починаючи з розробки двигунів DS наші інженери та фахівці компанії Total об'єднують свої найкращі знання. Для кожного нового двигуна команда Total розробляє найбільш відповідну мастильну речовину. Ця тісна співпраця під знаком інновацій, гарантує високу продуктивність усіх наших автомобілів.

ДОГЛЯД ЗА ДВИГУНОМ

На всіх типах доріг насолоджуйтесь оптимальним досвідом водіння завдяки спільній експертизі DS Automobiles та Total. Мастило, призначене для вашого двигуна, оптимізує споживання пального, зробить плавнішим зміну передач та підвищить швидкість реагування та довговічність вашого двигуна. Ось чому ми рекомендуємо мастильні матеріали Total у наших дистрибуційних мережах.

ДІЛИТИСЯ УСПІХОМ

В рамках Чемпіонату FIA Формули Е, 100% електричного міського одномісного змагання, наш спортивний підрозділ DS Performance також співпрацює з Total. Об’єднавши свої знання, команди Total та DS зуміли значно зменшити внутрішнє тертя двигунів, оптимізуючи рівень їх роботи. Технічне нововведення, яке привело наші транспортні засоби до перемоги на трасах.