DS Automobiles та Citroën: спільна історія

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

DS, легенда, що народилася з Citroën

У 1955 році в майстернях Citroën народився шедевр: Citroën DS 19

Проект VGD, розпочатий у 1938 році за ініціативою П'єра Булангера, щоб врешті-решт замінити Traction Avant, досяг успіху лише через 17 років з виходом DS 19 у жовтні 1955 року. У його дослідженні та розвитку були особливо залучені три чоловіки:


- Андре Лефевр, інженер з аеронавтики за освітою.
- Пол Маґес, інженер-самоучка, є творцем гідравліки.

- італьянець Фламініо Бертоні, талановитий стиліст, скульптор і живописець, разом зі своєю командою дизайнерів, надає DS свої лінії, настільки ж революційні, як і елегантні.

CITROËN DS 19, 21 І 23: концентрат високих технологій

Протягом 1950-х років від Citroën DS 19. було розроблено кілька версій. Спочатку був ID 19, представлений у жовтні 1956 року, потім версії фургонів з'явилися в 1958 році одночасно з DS 19 Prestige.
З моменту свого створення DS 19 отримав справжній міжнародний успіх. Символ французької елегантності та авангарду, його експортують у чотири куточки світу.

… І DS СТАЄ DS

Створення бренду DS було очевидним.

Офіційно створений 1 червня 2014 року, DS стає торговою маркою і підтверджує свої амбіції: втілити в автомобільній галузі французькі ноу-хау розкоші.

Французька марка автомобілів DS базується на винятковій спадщині, спадщині DS 19, що народився лише 60 років тому. Цей легендарний автомобіль несе в собі цінності інновацій, досконалості та авангарду.

DS, ДУХ АВАНГАРДУ З 2014 року

У 2015 році Бренд відсвяткував 60-ту річницю оригінального DS та на автосалоні в Женеві відкрив свій підпис "DS AUTOMOBILES, ДУХ АВАНГАРДУ", його новий логотип та новий DS 5 з емблематичною решіткою Крила DS.


Спадкоємець Citroën DS 1955 року, сьогоднішній DS поєднує в собі чудовий стиль і технологію, комфорт і динамічність, благородні матеріали та вишуканість.

Citroën DS3 та Citroën DS3 Cabrio відновлюють себе та стають DS3 та DS3 кабріо, шикарними та сучасними

Сучасний, зухвалий і персоналізований, седан і кабріолет Citroën DS3 перевернули існуючі правила догори дном, як тільки вони були випущені в 2010 році.

У 2016 році бренд DS запустив DS3 та DS3 Cabrio; Асортимент DS є повним і звільняється від усіх ознак належності до Citroën, пропонуючи сильну ідентичність.