Спадщина та походження бренду DS | DS Автомобілі

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

СПАДЩИНА DS Мистецтво створення автомобілей майбутнього

Створений в 2014 році, бренд DS Automobiles є символом сміливості та інновацій. Натхненний оригінальним DS, представленим в 1955 році на Паризькому автосалоні, бренд об'єднує найкращі ноу-хау, щоб кинути виклик усталеним автомобільним кодам і створити автомобілі майбутніх поколінь.

Народження бренду DS: ікона стилю, що надихає

У 1955 році перший DS став сенсацією на Паризькому автосалоні і назавжди увійшов в історію автомобілебудування. Зразок новаторства, витонченості і престижу, він втілює французьке ноу-хау і дух авангарду, які до цього часу визначають філософію, що лежить в основі нашої ДНК, і надихають всі наші творіння сьогодні.

Прихильність до технологій

Від DS минулого століття до моделей сьогоднішнього і завтрашнього дня наші команди працюють з тією ж спрагою до авангарду, відмінності і елегантності, щоб заново винаходити оригінальні технології, такі як спрямовані фари або гідравлічні підвіски, до нових викликів мобільності.

ТЕХНОЛОГІЇ  

DS ACTIVE LED VISION

Перший DS виділявся своєю спрямованою підсвіткою, DS 7 CROSSBACK і DS 9 мають DS ACTIVE LED VISION. Ця інноваційна технологія, що складається з головного проектора і трьох обертових модулів, які обертаються в залежності від навколишнього середовища, гарантуючи оптимальне бачення на дорозі.

ПІДВІСКА DS ACTIVE SCAN

Специфічна для DS Automobiles, гідравлічна підвіска поступається місцем підвісці DS ACTIVE SCAN, яка аналізує дорожні дані в режимі реального часу для регулювання жорсткості або гнучкості підвіски і забезпечення максимального комфорту водіння.

ОБРИСИ DS

Відсилання до першого культового DS, DS Cornets, встановлені з кожного боку нашого DS 9, діють як бічні габаритні вогні. Тонкі і витончені, вони доповнюють символічний світловий образ цієї елегантної моделі.

Продовжуємо письмо на мові DS

Керуючись багатим минулим бренду і нашими авангардними цінностями, наші команди інженерів і дизайнерів застосовують свої виключні французькі ноу-хау в сфері розкоші, щоб продовжувати писати нашу історію і проектувати автомобілі майбутнього. Під їх експертним поглядом наші автомобілі стають високотехнічними моделями з незрівнянним силуетом і індивідуальністю.