DS 9 — новий вишуканий седан | DS Automobiles

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
 

ДВИГУНИ:

Бензиновий, 215 к.с.

ГАБАРИТИ:

Довжина: 4,93 м

Ширина: 1,93 м

Висота: 1,46 м

СПОЖИВАННЯ / ВИКИДИ (ЗМІШАНИЙ ЦИКЛ WLTP¹)

Від 7,4 л / 100 км

Від 169 г CO₂/км

ВИТВІР МИСТЕЦТВА Зовнішнє оформлення: перлина вишуканості

DS 9 — уособлення французького ноу-хау, цей автомобіль запропонує вам найновіші зразки техніки, нечуваний комфорт у салоні та безпрецедентну вишуканість кожної деталі.

ds

Сучасний силует, якому притаманна грація

DS 9 одразу привертає до себе увагу сучасними лініями, у яких поєднано грацію та динамізм. Такі вишукані деталі, як шабля DS на капоті, орнамент Clous de Paris, ріжки DS Cornets та ручки дверей врівень з кузовом, надають автомобілю надзвичайної самобутності зовнішнього оформлення.

Харизматичні фірмові фари

Символом марки DS Automobiles є матричні світлодіодні фари DS ACTIVE LED VISION, які включаються та «оживають», щойно ви відчините автомобіль, а на додачу до них запалюються об’ємні вогні повністю світлодіодних задніх ліхтарів, що разом підкреслюють силу привабливості нашого седану. 

ds

Увага до деталей

Капот нашого седана прикрашає декоративна шабля, виконана із застосуванням техніки гільошування «Clous de Paris», що з французької перекладається як «Паризькі кігті». Це обробка, що має художню та технічну цінність, яка була запозичена з процесу виробництва наручних годинників.

ds

Дверні ручки, які з’являються перед вами

Біля автомобіля ви будете вражені магією дверних ручок, що ховають врівень з кузовом: вони висовуються, щойно ви наблизилися до автомобіля, а варто вам відійти, — сховаються назад.

ds

ОГЛЯД ВІД INFOCAR

ds

СТВОРІТЬ СВІЙ DS 9

1
Повернутися до кольорів кузова
1
ПЕРЛИНОВИЙ БІЛИЙ
1
CRISTAL PEARL
1
BLACK PERLA NERA
1
MIDNIGHT BLUE
1
PLATINIUM GREY
1
[cle1: DS Lang:UK]
Легкосплавні колісні диски R19" VERSAILLES
[cle1: DS Lang:UK]
Легкосплавні колісні диски R19" MONACO

ДОСВІЧЕНІСТЬ Оформлення інтер’єру салону: уособлення елегантності

DS 9 спроектовано таким чином, щоб водій та кожен пасажир користувалися однаковим рівнем комфорту. Що попереду, так і позаду, сидіння мають підігрів, функцію масажу та вентиляцію. Оббивка стелі з алькантари підкреслює відчуття спокою. 

DS LOUNGE Досконалість у найменшій деталі

ds
ds

Розкішний підлокітник у тильній частині салону, оббитий шкірою Nappa, напрочуд зручний у використанні. У ньому передбачено нішу для зберігання дрібних речей з вбудованими роз'ємами USB. На підлокітнику розташовані кнопки керування функцією масажу.

Ви будете вражені красою матеріалів, що використані для оздоблення салону DS 9. Зверніть особливу увагу на якість шкіри, якою оббито передню панель та обтягнуто кермо. 

ds

Салон у кращих традиціях високої моди

Шкіряна оббивка повсюди

Найвищим проявом кваліфікації наших майстрів є оббивка салону OPERA. Для оздоблення тут використано найкрасивіший вид шкіри — шкіру Nappa бордового кольору Rubis Red Nappa. Такою шкірою повністю оббито передню панель та сидіння. Орнамент оббивки сидінь нагадує плетений ремінець годинника. У цьому ексклюзивному варіанті оформлення салону кермо теж обтягнуто шкірою бордового кольору Rubis Red.

Орнамент «Clous de Paris»

Наші майстри попрацювали над кожною поверхнею в оздобленні інтер’єру салону так, наче вкладали на місце коштовне каміння. Створена під впливом техніки оздоблення корпусів дорогих годинників наша техніка гільошування «Clous de Paris», що з французької перекладається як «Паризькі кігті», прикрашає органи керування у салоні. Візерункове оформлення поверхні нагадує малесенькі кігті з пірамідальними головками, що рівнесенько перетинаються та переплітаються. 

Перлинний шов

Надихаючись вишивкою гарусом по канві, наші драпірувальники створили «Перлинний шов» — особливо елегантну техніку оздоблення, у якому відтворено форму перлини, щоб надати особливого шарму нашим оббивкам та інтер’єру. Цей уклін високій моді швидко став фірмовим знаком DS Automobiles.

ГОДИННИК B.R.M R180

Величаво розташований на передній панелі годинник B.R.M R180 спроектовано у партнерстві з годинникарнею B.R.M Chronographes. Він з’являється, щойно запускається двигун. У цьому годиннику різні технології поєднано з елегантним дизайном. Він автоматично встановлює правильний час у залежності від пори року та часового поясу. 

Акустичний комфорт та насолода

Працюючи над моделлю DS 9, наші фахівці створили нову концепцію акустичного комфорту. Скло у шибках дверей вкрито акустичною плівкою, яке разом з напівзварними рамами дозволяє позбутися вібрацій, щоб забезпечити тишу та затишок у салоні.
Така висока майстерність виконання дозволяє досягти неабиякого чистого звуковідтворення у салоні завдяки акустичній системі Focal Electra® з 14 гучномовцями.

ds

Ваш найкрасивіший салон

Віддаючи шану Парижу, в інтер’єрі салону DS 9 дотримано принципів філософії стилю DS: на ваш вибір різні варіанти персоналізації. Виберіть варіант оздоблення салону нижче та клацніть на «Інтер’єр салону», щоб побачити огляд салону на 360°.

[cle1: DS Lang:UK]
360 ° Вид з інтер'єру
[cle1: DS Lang:UK]
DS чорна шкіра Basalte
[cle1: DS Lang:UK]
DS чорна шкіра Alcantara®
[cle1: DS Lang:UK]
DS червона шкіра OPERA Ruby
[cle1: DS Lang:UK]
DS чорна шкіра OPERA Basalt

ТЕХНІКА Коли найсучасніша техніка на вашому боці

DS 9 спроектовано з думкою про комфорт водія та пасажирів. Саме тому тут передбачено найновіші зразки техніки.

СИСТЕМА DS PARK PILOT

Усім керує ваш DS 9

Завдяки системі DS PARK PILOT поставити автомобіль на стоянку стало напрочуд легко.

Ця «інтелектуальна» система здатна виявляти достатньо велике для DS 9 місце для стоянки, просто проїхавши повз нього на швидкості до 30 км/год. Завдяки цій допоміжній системі автомобіль виконує маневрування самостійно, щоб поставити автомобіль на стоянку паралельно або під кутом. Водієві навіть не доведеться торкатися керма або натискати на педалі!

ПЕРЕДНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ DS ACTIVE LED VISION

Ваш автомобіль слідкує за вами

Завдяки основній прожекторній світлодіодній лампі у кожному блоці фар та трьом поворотним модулям фари DS ACTIVE LED VISION мають кілька режимів освітлення, що притаманні окремим ситуаціям на дорозі. Модулі працюють разом, щоб миттєво регулювати кут нахилу, інтенсивність та дальність світлового променя у залежності від обставин на дорозі (погоди та рівня освітленості). Не має значення, їдете ви по місту, за містом або по автостраді, освітлення адаптується, щоб гарантувати чудову оглядовість.

КОМПЛЕКС СИСТЕМ DS DRIVE ASSIST

За крок до автономної їзди

Ми спроектували комплекс систем DS DRIVE ASSIST так, щоб допомагати водієві, водночас зберігаючи можливість відновити контроль над автомобілем у будь-яку мить. Ця система регулює швидкість та відстань до транспортного засобу, що рухається попереду, та тримає DS 9 точно у своїй смузі руху, задіюючи кермове управління, якщо цього забажає водій. Вона пильнує за швидкістю та кермуванням, роблячи перебування за кермом безпечним та безтурботним.
Крім того, ця система контролює повну зупинку (у межах трисекундного інтервалу) та повторне рушання, коли вуличний рух стає щільнішим.

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ DS

Побачте те, чого не видно у темряві

У темну пору доби, завдяки інфрачервоній камері, прихованій у радіаторній решітці, DS 9 сканує дорогу в режимі реального часу. Система здатна виявляти перехожих та тварин на відстані до 100 м, щоб ви змогли завчасно побачити небезпеку та встигли зреагувати. 

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

Ваш автомобіль слідкує за вами

І вдень, і вночі система датчиків та камера шукають ознаки втоми або неуважності у водія, а також відстежують траєкторію руху автомобіля. Якщо вони виявляють сонливість або втрату уваги, сигнал тривоги звучить у салоні та показується на центральному екрані. 

ІНШІ ПОСЛУГИ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

[cle1: ERROR_GEOLOCALISATION Lang:UK]