Зовнішній вигляд DS3 CROSSBACK | DS Automobiles

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

DS 3 CROSSBACK

Технології досконалості в стилі от-кутюр

[cle1: HUBSTYLE_DESKTOPJPG Lang:UK]
 

ДВИГУНИ

Бензиновий 1.2 PureTech 130 к.с. або 155 к.с.

Дизельний 1.5 BlueHDi 130 к.с. S&S

РОЗМІРИ

Довжина : 4,12 м

Ширина : 1,79 м

Висота: 1,53 м

СПОЖИВАННЯ / ВИКИДИ (ЗМІШАНИЙ ЦИКЛ WLTP¹)

Від 3,8 до 6,1 л / 100 км

Від 99 до 139 г CO₂ / км

ds

ЯСКРАВИЙ СКУЛЬПТУРНИЙ ДИЗАЙН

У цьому кросовері філігранно поєднано елегантність, комфортабельність та техніку, завдяки чому DS 3 CROSSBACK не переплутаєш із жодним іншим автомобілем. Воно й не дивно, адже він має яскравий зовнішній вигляд, який підкреслюють особливі деталі, що надають йому сучасності та вишуканості.  

НЕЙМОВІРНО ГАРНІ ФАРИ

Посилюючи елегантний зовнішній вигляд вашого автомобіля, МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ DS останнього покоління також подарують вам чудову можливість: ви зможете постійно їздити з фарами дальнього світла, ніколи не засліплюючи інших учасників дорожнього руху.

 

Завдяки відеокамері у верхній частині лобового скла ці «інтелектуальні» фари автоматично пристосовують промені світла до наявних дорожніх умов.

 

Кожна з МАТРИЧНИХ СВІТЛОДІОДНИХ ФАР DS складається з трьох світлодіодних модулів для ближнього світла та модуля матричного освітлення для дальнього світла. Кожен такий модуль і собі має 15 однакових, але незалежних частин, які запалюються та гаснуть поступово, у залежності від дорожніх умов.

ds

ЕЛЕГАНТНІ ТА СУЧАСНІ ЛІНІЇ

За кермом DS 3 CROSSBACK ви завжди будете в центрі уваги. Завдяки вигинчастому силуету та великим колесам цей кросовер B-класу випромінює авангардний стиль, що говорить про міць та вишуканість одночасно.

ds

РУЧКИ ДВЕРЕЙ, ВРІВЕНЬ З КУЗОВОМ

Ви будете у захваті від ручок дверей, що з’являються лише тоді, коли вони вам потрібні. Решту часу вони замасковані, акуратно ховаючись врівень з панелями кузова, щоб надати стрімкості витонченому силуету вашого DS 3 CROSSBACK.

ds
ds

Кольори DS 3 CROSSBACK

1
Повернутися до кольорів кузова
Білий
Чорний
Червоний
Чорний
Червоний
Білий
Чорний
Білий
Чорний
Червоний
Білий
Чорний
Червоний
Білий
Чорний
Білий
Чорний
Червоний
Білий
Чорний
Червоний
Білий
Чорний

Диски DS 3 CROSSBACK

1
Легкосплавні диски 17'' Dubaï
Легкосплавні диски 17'' Madrid
Легкосплавні диски'' LISBON
Легкосплавні диски 18'' Monza
Легкосплавні диски 18'' SAO PAULO
Легкосплавні диски 18'' SHANGHAI

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ: ПРОСТІР, СТВОРЕНИЙ ДЛЯ КОМФОРТУ

ФРАНЦУЗЬКЕ НОУ-ХАУ Інтер'єр високої моди

Працюючи над інтер’єром салону, особливу увагу ми приділили якості матеріалів та обробці кожної деталі.

У стилі ременців годинника

Наші шорники створили інтер'єр DS 3 CROSSBACK зі шкірою Nappa, дорогоцінною повнозернистою шкірою. Годинниковий ремінець чудово підкреслює глибокий зв’язок між DS Automobiles та французькою розкішною майстерністю.

Гільош "Clous de Paris"

Для оформлення замовлень на DS 7 CROSSBACK наші майстри надихалися майстерним годинним мистецтвом з гільошованим візерунком «Clous de Paris». Ця обробка, як художня, так і технічна, являє собою маленькі цвяхи з пірамідальними головками, які граційно перетинаються.

Прострочка у формі перлин

Дуже складна деталь, яка відтворює на швах наших шкір перловий візерунок. Pearl Point народилася безпосередньо з уяви наших шорників. Елегантний і ніжний, цей модний образ - унікальний підпис бренду DS Automobiles.

Простір для кермування

Ми розробили інтер’єр DS 3 CROSSBACK так, щоб кожна інформація була безпосередньо доступною. Отримайте доступ до всіх важливих даних за допомогою проекційного дисплея і зосередьтесь на найголовнішому: задоволенні від кермування.

Мистецтво персоналізації

Оспівуючи Париж, інтер’єр салону DS 3 CROSSBACK залишається вірним філософії стилю DS: персоналізація. Створіть інтер’єр вашого автомобіля за власними побажаннями, вибравши одну з п’яти тем інтер’єрних рішень DS.

360 ° Вид з інтер'єру
Performance Line
Bastille
Opéra
Rivoli

DS LOUNGE УНІКАЛЬНИЙ КОМФОРТ

ds

Що під час коротких поїздок, так і протягом дальніх подорожей комфорт у салоні DS 3 CROSSBACK залишається без змін: він надзвичайний. У подушках передніх та задніх сидінь ми застосували піну з подвійною густиною, яку було оброблено у цілковито новий спосіб. Наслідок: основа, що м’яко обгортає частини тіла та має високу якість. А оскільки моменти спокою мають особливу цінність, насамперед під час поїздок містом, наші інженери подбали про те, щоб ваш автомобіль мав якнайкращу ізоляцію від шумів та вібрації.

Ви зможете змінювати налаштування систем вашого автомобіля за допомогою сенсорного екрану з діагоналлю 10,3 дюйма (26,2 см) та знаходити інформацію про маршрут на цифровому дисплеї з діагоналлю 7 дюймів (17,8 см). Для зручності, за потреби, ви зможете самостійно вибирати, які саме дані виводитимуться на дисплей: швидкість, залишок пального, подолана відстань, допоміжна інформація для водія або навігаційна карта.

ds
ds

Hi-Fi FOCAL Electra®

Це дозволить вам зосередитися на отриманні задоволення від перебування за кермом та насолодитися ефектом ЛАУНДЖ-ЗОНИ DS, зокрема, завдяки звуковідтворювальній системі класу Hi-Fi FOCAL Electra®.

Вона має 12 гучномовців та низькочастотний підсилювач, які ідеально розташовані у салоні. Ця звуковідтворювальна система з потужністю у 515 Вт дозволить вам насолоджуватися надзвичайно чистим звуком з ефектом присутності.

СИСТЕМА HIFI FOCAL ELECTRA®

ds

ТЕХНОЛОГІЇ ТЕХНІКА, СПРОЕКТОВАНА САМЕ ДЛЯ ВАС

Створений для вашого комфорту, DS 3 CROSSBACK включає найсучасніші технології. Все починається вже ззовні, з новими ручками врівень з кузовом, що розгортаються у міру наближення до них.

ADML PROXIMITY

Ваш автомобіль впізнає вас з відстані

Завдяки технології ADML PROXIMITY вам більше не потрібно діставати ключі з сумки чи кишені для доступу чи блокування вашого автомобіля.

1 м 50 см — саме з такої відстані DS 3 CROSSBACK може «впізнати» вас. Щойно ви наблизитеся до автомобіля, завдяки СИСТЕМІ БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ ТА ПУСКУ ДВИГУНА, він автоматично відімкнеться, і з’являться невидимі досі ручки дверей. Вам залишається лише відчинити двері, щоб сісти за кермо.

Коли ви виходите з автомобіля діє подібний принцип: ручки дверей втягуються врівень з кузовом, і автомобіль автоматично замикається. 

 

ds

DS DRIVE ASSIST

Автопілот або самостійне кермування

Залишайтеся цілковито впевненими під час тривалих поїздок завдяки нашій передовій системі DS DRIVE ASSIST. Ця інноваційна система, що працює на швидкостях до 180 км/год, ідеально утримує ваш автомобіль у центрі обраної смуги руху та підтримує/змінює вашу швидкість у залежності від швидкості руху транспортного засобу, що рухається попереду. Коли рух уповільнюється, ця система також здатна керувати процесом зупинки та відновлення руху вашого автомобіля.

 

ds

DS MATRIX LED VISION

Освітлення, що не засліплює інших

У темну пору доби МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ DS останнього покоління дозволять вам весь час їздити із дальнім світлом, ніколи не засліплюючи інших учасників дорожнього руху. Щоб забезпечити якнайкраще освітлення у будь-яку мить, ці «інтелектуальні» прожекторні фари змінюють кут нахилу світлового променя залежно від дорожніх умов, за якими слідкує відеокамера, встановлена вгорі лобового скла.  

 

ds

Ніколи не відводьте погляд від дороги

Під час поїздок дані про швидкість, встановлену на круїз-контролі або встановлене обмеження швидкості, дорожні знаки, допоміжна інформація для водія, навігаційні вказівки виводяться на проекційний дисплей під лобовим склом. Завдяки такій розв’язці ви завжди матимете доступ до необхідної інформації, не відволікаючись від дороги.

Цей прилад був запозичений з літаків-винищувачів. Він виводить всю найважливішу інформацію на прозорий дисплей, розташований у полі вашого зору.

ds

Система аварійного гальмування

Щоб убезпечити вас та тих, хто поруч з вами, ми вкомплектували ваш автомобіль СИСТЕМОЮ АВТОМАТИЧНОГО АВАРІЙНОГО ГАЛЬМУВАННЯ. Завдяки датчику та відеокамері останнього покоління, що встановлені у верхній частині лобового скла, ця система виявляє перешкоди* на вашому шляху, як вдень, так і вночі. 

У разі безпосередньої небезпеки ви отримаєте візуальні та звукові попередження; якщо ви не зреагуєте, буде задіяне автоматичне гальмування. * Система здатна виявляти такі об’єкти: транспортні засоби (що рухаються у попутному напрямку або стоять), пішоходів, велосипедистів та мотоциклістів на дорозі. 

ds

Обмеження швидкості

Зробіть керування автомобілем простішим за допомогою системи, що розпізнає дорожні знаки обмеження швидкості та попереджає про порушення обмеження швидкості. Ця система зчитує постійні та тимчасові дорожні знаки обмеження швидкості, а потім відтворює їх на дисплеї, негайно попереджаючи вас, якщо ви перевищите встановлене обмеження швидкості. Крім того, ви можете змінити налаштування круїз-контролю / обмежувача швидкості, щоб підтримувати швидкість руху у дозволених межах.

ds

Обирайте та замовляйте DS 3 CROSSBACK своєї мрії онлайн

DS ONLINE STORE

Відкрийте для себе всі автомобілі, які є в наявності

Замовляйте DS 3 CROSSBACK онлайн

Сконфігуруйте та замовте свій DS 3 CROSSBACK онлайн

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

ЗНАЙДІТЬ ДИЛЕРА DS

[cle1: ERROR_GEOLOCALISATION Lang:UK]