Знайомство з кросовером DS 3

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
 

СИЛОВІ АГРЕГАТИ

Електродвигун на 115 кВт (156 к. с.)

Дизель на 96 кВт (130 к. с.)

ЗАПАС ХОДУ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

До 402 км у змішаному циклі (за методологією WLTP¹)

СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИКИ/ПАЛЬНОГО

15,5 кВт/100 км у змішаному циклі (WLTP)

5,1 л/100 км у змішаному циклі (WLTP)

РОЗКІШНИЙ ТА МОТОРНИЙ Сучасний дизайн

Новий високотехнологічний та енергоефективний DS 3 надасть елегантності та особливого характеру кожній вашій поїздці. Завдяки зокрема 100%-електричному приводу він забезпечить вам неабиякий комфорт під час їзди.

#

Силові агрегати

Новий DS 3 представлено у двох модифікаціях: електромобіль й дизель BlueHDi.

DS 3, зовнішній вигляд

Дві наші поспільні перемоги у чемпіонатах Формули-Е дозволили нам збагатити досвід та навички наших інженерів в області електротехніки, щоб використати отримані знання у конструюванні нового покоління високоефективних двигунів. Оптимізовані аеродинамічні показники та регулювання теплообміну на новітньому акумуляторі нового DS 3 поліпшують параметри електричного силового приводу E-TENSE.

НА 100% ЕЛЕКТРИЧНА МОДИФІКАЦІЯ E-TENSE

Створений на новій платформі з використанням інноваційних матеріалів новий DS 3 — це на 100% електричний автомобіль, що має збільшений запас ходу – аж до 402 км у змішаному циклі та є одним з найлегших кросоверів у B-класі. Він стане вашим надійним партнером, коли йдеться про короткі подорожі або про поїздку на далеку відстань, адже акумулятор можна зарядити до 80% лише за 30 хвилин.

Штекер зарядного пристрою DS 3

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Новий DS 3 має вишукані лінії оформлення кузова та стильні фари, що підкреслюють рельєфність та витонченість його зовнішнього вигляду.

Нова радіаторна решітка та пронизливий погляд

Нові DS WINGS елегантно сполучають технологічні фари DS MATRIX LED VISION та радіаторну решітку, яку доповнюють чорні глянцеві вставки. Завдяки покриттю з чорного лаку ці DS WINGS надають виразності зовнішньому вигляду нового DS 3.

Радіаторна решітка нового DS 3

Ручки дверей, врівень з кузовом

На новому DS 3 передбачено хромовані висувні ручки дверей, що елегантно пасують його витонченому силуету та з’являються, коли потрібно відчинити двері.

Ручки дверей нового DS 3, що з’являються лише тоді, коли вони вам потрібні.

Нове оформлення задньої частини

Чорна глянсова накладка елегантно підкреслює задні ліхтарі та задні двері. Нанесений на ній напис «DS Automobiles» вишукано доповнює задню частину автомобіля.

Задня частина нового DS 3

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ Майстерність та увага до деталей

Інтер’єр нового DS 3 створено з особливою ретельністю. Ми поєднали в ньому високоякісні матеріали, елегантність високих технологій та увагу до деталей, щоб відтворити комфортну та затишну атмосферу з відчуттям спокою і особливим характером розкоші.

#

Високоякісні матеріали

Завдяки високій якості використаних матеріалів, винятковому досвіду французьких майстрів та гармонії ліній вдалося досягти неабиякого затишку у салоні, зокрема цьому допомагає унікальна оббивка сидінь.

Гільош «Clous de Paris»

Наші стилісти надихнулися працями годинникарів вищого рангу, застосувавши навколо органів керування гільошовані вставки «Clous de Paris», що з французької перекладається як «Паризькі кігті». Цей непростий у виготовленні декор має форму пірамідок, що переплітаються.

«Перлинний шов»

Винайдене нашими драпірувальниками «перлинове» стебнування нагадує окремі перли, якими прошиті відрізки шкіряної оббивки на новому DS 3. Цей елемент вже давно став фірмовою особливістю марки DS Automobiles.

#

ПЕРЕДОВА ЕЛЕКТРОНІКА Цифрова подорож

Завдяки БЕЗКЛЮЧОВОМУ ДОСТУПУ ви потрапите до насиченого електронікою місця водія. На кермі нового DS 3, що обтягнуте шкірою Mistral, передбачено цілу низку елементів керування, що полегшують доступ до систем допомоги водієві та дозволяють змінювати передачі.

 

Центральний HD-екран з діагоналлю 10,3 дюйма має глянсове оформлення, на цифровій панелі приладів передбачена елегантна графіка, а ергономічні елементи керування ідеально вписані у простір навколо водія, спрощуючи зчитування даних про поїздки.

Гучномовці аудіосистеми на DS 3

Спроектований як театральний зал салон нового DS 3 забезпечить вам ефект присутності та винятковий звук під час прослуховування аудіозаписів. Завдяки 12 гучномовцям звуковідтворювальної системи FOCAL ELECTRA®, що розташовані у стратегічних точках салону, ви отримаєте точне, збалансоване та напрочуд багате звучання.

Насолодіться новітніми цифровими можливостями за допомогою інформаційно-розважальної системи DS IRIS. Ця нова інформаційна екосистема, що інтуїтивно зрозуміла у використанні та може бути повністю налаштована так, як вам зручно, надасть вам доступ до всіх функцій за допомогою ярликів на великому центральному екрані з діагоналлю 10,3 дюйма.

Інформаційно-розважальна система DS 3
#

PERFORMANCE LINE Напористий характер

У комплектації PERFORMANCE LINE новий DS 3 має ще більш аристократичний зовнішній вигляд та може похизуватися ексклюзивними оздоблювальними матеріалами. Це автомобіль, що спонукає до дій та одразу привертає увагу на дорозі. 

ТЕХНІКА Дізнайтеся більше про допоміжні системи для водія на новому DS 3

СИСТЕМА DS IRIS

Система DS IRIS — це наша нова інформаційна екосистема, що має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, ергономічна та може бути повністю налаштована так, як вам зручно. На ній передбачений персональний помічник із сенсорним екраном.

Система DS IRIS на новому DS 3

СИСТЕМА DS DRIVE ASSIST

Система DS DRIVE ASSIST допомагає водієві, дозволяючи йому у будь-яку мить відновити контроль над автомобілем. Це ще один крок вперед до автономної їзди. Інноваційне обладнання, використане у цій системі, регулює швидкість руху та дистанцію до транспортного засобу, що рухається попереду, кермуючи новим DS 3 в обраній смузі руху саме так, як того забажає водій. Вона контролює швидкість та кермове управління, щоб ви почувалися за кермом у безпеці та розслаблено.

Система DS DRIVE ASSIST на новому DS 3

ФАРИ DS MATRIX LED VISION

МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ на новому DS 3 мають по три світлодіодних блоки для ближнього світла, а також по окремому блоку для дальнього МАТРИЧНОГО СВІТЛА, що поділений на 15 незалежних секцій. Сегменти запалюються та поступово гаснуть у залежності від умов навколишньої обстановки, що їх визначає камера у верхній частині лобового скла. Таким чином, водій може керувати автомобілем, використовуючи фари дальнього світла, не засліплюючи інших учасників дорожнього руху: наприклад, наближаючись до транспортного засобу, що рухається попереду або їде на зустріч, частина світлового променя навколо нього автоматично вимикається, а його рух відстежується, щоб не засліплювати водія.

Фари DS MATRIX LED VISION на новому DS 3

Аксесуари Персоналізація

Подбайте про персоналізацію свого нового DS 3.

Жінка на вулиці біля нового DS 3

Юридична інформація
¹ Наведені дані щодо споживання пального, вмісту CO₂ у відпрацьованих газах та запасу ходу відповідають нормативам випробування нових автомобілів за циклом WLTP, що був впроваджений від 1 вересня 2018 року. Цикл WLTP став на заміну Новому європейському їздовому циклу (NEDC), який застосовувався до цього. Оскільки умови випробувань більш реалістичні, то отримувані відповідно до циклу WLTP значення споживання пального та вмісту CO₂ у відпрацьованих газах у багатьох випадках вищі за ті, які отримувалися відповідно до циклу NEDC. Значення споживання пального, вмісту CO₂ у відпрацьованих газах та запасу ходу можуть відрізнятися відповідно до реальних умов користування та різноманітних чинників, таких як частота перезаряджання батареї, манера їзди, швидкість, конкретний склад обладнання, наявність додаткового обладнання, тип шин, температура навколишнього середовища та температура у салоні. Зверніться за додатковою інформацією до найближчого дилера. Детальніше можна дізнатися тут.