Бензинові двигуни PureTech | DS Automobiles

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

ДВИГУНИ PURETECH

Більш компактні, легші, потужніші бензинові двигуни

Для задоволення вимог щодо зменшення викидів забруднюючих речовин ми розробили наші бензинові двигуни PureTech відповідно до цієї стратегії.

Очисники двигунів

За рахунок зменшення габаритів і ваги наших двигунів та включення інноваційних матеріалів з низьким тертям нашим інженерам вдалося досягти значного зниження витрат пального і, отже, викидів CO₂ на транспортний засіб.

Для оптимізації їх ефективності ми також обладнали всі наші бензинові двигуни PureTech фільтром частинок GPF (бензиновий фільтр частинок останнього покоління), здатним ефективно ліквідувати викиди частинок від бензинових двигунів прямого вприскування.

 

Автоматично активується при запуску автомобіля, технологія GPF має ефективність більше 75% у кількості частинок.У наших моделях доступні дві версії бензинових двигунів PureTech: 3-циліндровий варіант і 4-циліндровий варіант, обидва турбо. Усі наші двигуни PureTech вже схильні реагувати на викиди забруднюючих речовин на майбутні норми Euro6d, придатні до 2020 року.

Більш компактні та легші, наші 3-циліндрові бензинові двигуни PureTech 110 та PureTech 130 пропонують зменшення витрати пального на 1,5 літра на 100 км та викиди CO₂ до 25% порівняно з 4-циліндровим двигуном однакової потужності, зберігаючи високий рівень акустичного комфорту та оптимальне задоволення від водіння. 

Поєднуючи потужність та оптимальну ефективність, наші 4-циліндрові бензинові двигуни PureTech 180 та PureTech 225 містять високопродуктивне турбо нового покоління. DS 7 CROSSBACK - це перший автомобіль нашої марки, що оснащений цими двигунами.

Двигуни 2018 року

Наші бензинові двигуни PureTech визнані в автомобільному світі за ефективністю та продуктивністю. У червні 2018 року, четвертий рік поспіль, журі 20-го видання International Motors of the Year Awards, що складається з 70 міжнародних автомобільних журналістів, присудив приз двигуна року нашим бензиновим двигунам PureTech 110 та 130. 

Stop & Start

Стабільно контролюйте витрату пального та значно зменшуйте викиди CO₂ завдяки технології Stop & Start, яка оснащує всі наші бензинові двигуни PureTech та силові дизельні двигуни BlueHDI.