Чемпіонат ФІА Формули Е - Календар та правила | Автомобілі DS

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

ЧЕМПІОНАТ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Чемпіонат ABB FIA Формули Е - це перше в світі змагання, яке має 100% електричні одномісні автомобілі в самому центрі найбільших міст світу. Він був заснований Жаном Тодтом у 2014 році з метою сприяння стійкій мобільності.

За сезон 2018-2019 рік DS Automobiles - єдиний офіційний французький виробник FIA. Чемпіонат Формули Е зробить новий крок у цьому безпрецедентному п'ятому сезоні. З двох автомобілів на перегонах водії перейдуть на один автомобіль на E-Prix на однаковій відстані, яку потрібно пройти.

ЧЕМПІОНАТ FIA FORMULA E

Офіційний календар сезону 2019/2020 років

FIA FORMULA E: ДЕНЬ ПЕРЕГОНІВ І ПУНКТИ РОЗРАХУНКІВ

День ePrix зазвичай проходить таким чином:

 

08 г 00 Вільна практика 1 (45 хв.)
10 г 30 Вільна практика 2 (30 хв.)
12 г 00 Кваліфікаційні тести
12 г 45 Super Pole
16 г 04 Виїзд ePrix
17 г 05 Подіум

У гонщиків є тільки один автомобіль, щоб покрити всі перегони. Мінімально фіксований час застосовується керівником перегонів відповідно до конфігурації кожної траси, і тому кожен водій повинен покинути трибуни якомога швидше після закінчення цього періоду. Згідно з правилами, ePrix повинен покривати не менше 60 км, і може тривати максимум 1 годину і одне коло (але гонки зазвичай тривають близько 50 хвилин). Гонщик, який виграв перегони, набирає 25 очок в чемпіонаті, другий - 18, третій - 15 і т. д., Десятий набирає останній бал. Принцип такий самий і для чемпіонату команд: 3 бонусних очка присуджуються за поул-позицію і один за найшвидше коло в перегонах.

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ: