DS Performance, Автомобільний спорт та Формула E, Електричні та гібридні автомобілі | Автомобілі DS

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Формула Е DS TECHEETAH: на шляху до нових перемог у 2021 році

Незабаром після народження DS Automobiles в 2014 році, рухомі сміливістю і прагненням до інновацій, ми зробили електрифікацію центральною частиною нашої стратегії. Ми були одними з перших автовиробників, прихильних Формулі E.

DS TECHEETAH: команда дворазових чемпіонів

DS Automobiles - новаторський бренд, єдиний французький автовиробник, який в цьому сезоні брав участь в гонках Формули E з командою DS TECHEETAH. Протягом багатьох сезонів ми зарекомендували себе як еталон в електромоторному спорті. Після того, як DS TECHEETAH побила всі рекорди в сезоні Формули E 2019-2020 і виграла два нових титули пілотів і команд, мета DS TECHEETAH - виграти сьомий сезон чемпіонату Формули E.

E-TENSE

Інновації, натхненні конкуренцією

Ми пишаємось досвідом, який ми набули, змагаючись у Формулі Е. Нашою метою є використання технології, натхненної перегонами на автомобілях, якими користуються наші клієнти. Відкрийте для себе ці рішення у наших захоплюючих нових моделях: електричний DS 3 CROSSBACK E-TENSE та гібридний DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4.

Модельний ряд E-TENSE

ПАРТНЕРИ

Total

Total, давній партнер бренду DS, також працює з нами в Формулі E. Болід DS E-TENSE FE20 використовує досвід інженерів і дані, які вони накопичили в процесі розробки нової лінійки рідин Total Quartz EV. Ці продукти призначені для електричних і гібридних автомобілів. Вони оптимізують роботу акумуляторів і коробок передач, що сприяє зниженню енергоспоживання. Дуже інтенсивні гонки створюють екстремальні умови, які не можна було змоделювати в лабораторних умовах.

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ: