НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Формула Е

Демонстрація технологічного ноу-хау бренду DS

Незабаром після народження бренду DS в 2014 році в основі нашої стратегії лежала електрифікація. Цей намір став частиною наших ключових цінностей - мужності і інновацій. Оскільки ми прагнемо бути лідером в процесі перетворення енергії, ми стали одними з перших виробників, які беруть участь в гонках Формули E.

DS TECHEETAH: гоночна команда DS

Бренд DS завдяки своїй участі у нинішньому сезоні Формули Е підтверджує свій авангардний характер. Він є співавтором команди DS TECHEETAH і є єдиним французьким виробником автомобілів, що бере участь у цій гоночній серії. Завдяки титулам, виграним у минулому сезоні DS TECHEETAH та Jean-Éric Vergne, ми стали орієнтиром для інших команд.

 

Сезон 2019-2020 років - новий виклик для команди DS TECHEETAH: будьте в курсі новин.

E-TENSE

Інновації, натхненні конкуренцією

Ми пишаємось досвідом, який ми набули, змагаючись у Формулі Е. Нашою метою є використання технології, натхненної перегонами на автомобілях, якими користуються наші клієнти. Відкрийте для себе ці рішення у наших захоплюючих нових моделях: електричний DS 3 CROSSBACK E-TENSE та гібридний DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4.

ПАРТНЕРИ

Total

Total, давній партнер бренду DS, також працює з нами в Формулі E. Болід DS E-TENSE FE20 використовує досвід інженерів і дані, які вони накопичили в процесі розробки нової лінійки рідин Total Quartz EV. Ці продукти призначені для електричних і гібридних автомобілів. Вони оптимізують роботу акумуляторів і коробок передач, що сприяє зниженню енергоспоживання. Дуже інтенсивні гонки створюють екстремальні умови, які не можна було змоделювати в лабораторних умовах.

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ: