DS Automobiles піклується про навколишнє середовище

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

НАШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ЩОДО ЕКОЛОГІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

Наш підхід до стійкої мобільності спрямований на скорочення викидів парникових газів, захист природних ресурсів і розвиток нових екологічно безпечних звичок в галузі транспорту, що поважають довкілля.

ЕКО-ТЕХНОЛОГІЇ

Скорочення викидів вуглецю завдяки інноваційному підходу

E-TENSE: електричний та гібридний DS

Створений для майбутнього, E-TENSE втілює:

 

- максимальне задоволення від водіння,

- максимальну ефективність за рахунок регенерації енергії та

- безперешкодну мобільність незалежно від майбутніх норм.

 

Відкрийте для себе DS 3 CROSSBACK E-TENSE 100% електричний і наш плагін-гібрид DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4.

PureTech

Бензинові двигуни PureTech дозволяють контролювати споживання, підвищуючи продуктивність вашого DS. Нашим інженерам вдалося домогтися значного зниження витрат пального за рахунок зменшення розміру і ваги наших двигунів та за допомогою інноваційних матеріалів з низьким тертям.

BlueHDi

Технологія BlueHDi позначає наш асортимент дизельних двигунів, який пропонує сучасну систему контролю забруднення. Наші 4-циліндрові дизелі BlueHDi доступні у двох різних потужностях: 130 S&S та 180 S&S.

Витрата пального для автомобілів DS

Група STELLANTIS разом з двома неурядовими організаціями «Транспорт та довкілля» та France Nature Environmentnement (FNE) розробили метод вимірювання реальної витрати пального автомобілів DS.

Група STELLANTIS прихильна своїм клієнтам, публікує результати споживання в реальному використанні моделей марки DS.

Ці результати походять із протоколу випробувань, визначеного Недержавною організацією транспорту та навколишнього середовища1 та федерацією France Nature Environmentnement2, підданою аудиту Bureau Veritas3. Цей надійний протокол вимірює споживання пального в реальному використанні автомобілів DS.


Натхненний європейським проектом RDE «Реальні викиди від водіння», протокол вимірює витрату пального за допомогою портативного обладнання, встановленого на транспортному засобі (PEMS). Bureau Veritas, незалежний орган, визнаний на міжнародному рівні, несе відповідальність за протокол та його виконання за визначеними умовами та свідчить про щирість та сумлінність результатів.

Стійка орієнтація від початку

Щоб вирішити екологічні проблеми, ми прагнемо обмежити вплив на навколишнє середовище впродовж нашого виробничого процесу. У DS ми надаємо перевагу використанню вторинної продукції, коли дозволяють умови. Наша команда спеціалістів з утилізації докладає всіх зусиль, щоб гарантувати вам максимальну якість матеріалів, а також термічну та механічну довговічність для досягнення оптимальних показників..

Відповідальність 


Розвиток
- Оцінка життєвого циклу
- Підбір екологічно відповідальних матеріалів.


Виробництво
- Використання вторинних матеріалів.


Використання
- Вивезення відходів у місцях продажу.
- Запчастини.


Відновлення
- Відновлення транспортного засобу.
- Знезараження та попередня обробка.
- Європейська директива щодо ELV.

Використання та управління вторинними матеріалами

З моменту свого створення DS Automobiles використовує вторинну сировину і постійно збільшує її використання. Як частина підходу групи STELLANTIS, бренд DS продовжує свої зусилля щодо дотримання зобов’язань щодо створення транспортних засобів, що містять щонайменше 30% перероблених або біологічних матеріалів.

Наша мережа відновлення

Переробка вашого DS в кінці терміну його експлуатації

Компанія DS Automobiles зобов’язується, згідно з європейським указом, що стосується регулювання транспортних засобів, що закінчуються, обмежити виробництво відходів під час виробничого процесу, а також переробити ваш автомобіль наприкінці терміну його експлуатації. Ми оточили себе незалежними експертами, щоб гарантувати, що ваш старий автомобіль буде перероблений максимально екологічним способом.

Цикл переробки вашого DS

1. Відновлення

Ми запрошуємо останнього власника вичерпаного транспортного засобу доставити його в авторизований сервісний центр. Після перевірки транспортного засобу уповноважений центр відновлення видає сертифікат примусового знищення (CoD).

 

2. Попередня обробка та знезараження

Спочатку акумулятор буде знято, а подушки безпеки будуть нейтралізовані. Після цього наш партнер DS видалить залишки пального та інших рідин з транспортного засобу: моторне масло, трансмісійне масло, гальмові та охолоджуючі рідини з кондиціонера.

 

3. Розбирання

Наступним кроком є ​​демонтаж компонентів та механізмів для повторного використання їх як використаних деталей або відновлення їх. Якщо такі матеріали, як пластик і скло, виявляться економічно вигідними, вони також будуть відновлені для переробки.

 

4. Зберігання

Екологічно небезпечні матеріали будуть зібрані та відправлені компаніям, що спеціалізуються на відновленні або знищенні відходів.

 

5. Дробарка

Після цього попередньо оброблені авто будуть відправлені в подрібнювач, який буде різати транспортний засіб і сортувати його різні частини, щоб переробити або повторно використати їх.

 

6. Після шліфування

Потім відсортовані елементи з дробарки будуть оброблятися різними методами (магнітами, вихровим струмом, флотацією), щоб отримати фракції матеріалів, які можна використовувати в якості повторного використання матеріалу.

 

7. Переробка / відновлення / звалища

Матеріали шліфування можна переробляти, наприклад, в цементній промисловості. Ця виробнича лінія дає змогу відновити 95% транспортного засобу та значно зменшує залишки, які планується закопати.

Le Triman

З січня 2015 року нові товари, що підпадають під регуляторне зобов’язання, з’являються на продуктах, що переробляються, підлягають вказівкам щодо сортування: Triman.
Мета полягає в тому, щоб сповістити споживача про те, що продукт чи упаковка не повинні викидатися у відро для побутових відходів, а повинні бути відсортовані або повернені до місця збору для переробки.
Ця інформація представлена логотипом із зображенням людської фігури, що символізує жест громадянина.
Піктограма може з’являтися на продукті, упаковці або на веб-сайті.
Наші продукти / упаковка можуть бути предметом сортування інструкцій:

- шини,

- картонна та паперова упаковка та

- паперові відбитки.
Електричні та електронні відходи (WEEE), акумулятори, а також хімічні речовини, вже ідентифіковані логотипом перекресленого сміття, не враховані.

ВІДПОВІДАЛЬНА ПОВЕДІНКА

Еко-водіння еко-відповідального водія

ШВИДКІСТЬ
-10 км / год = до 2 літрів менше пального на 100 км

 

Зменшити навантаження
На 100 кг більше в багажнику = на 5% більше витрата пального

ПЕРЕВІРТЕ ТИСК ВАШИХ ГУМ
0,5 бар при інфляції = 2,4% додаткового споживання

 

ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО ЗАГАЛЬНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВАШОГО АВТО
Злив, повітряний фільтр тощо = до 25% економії пального

Юридична інформація 1 Європейська екологічна асоціація, що спеціалізується на реалізації стійкої транспортної політики.
2 Французька федерація асоціацій з охорони природи та довкілля.
3 Глобальне бюро з сертифікації інспекції, сертифікації та лабораторних випробувань.

 

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ: