E-Prix 2021 в Пуебла: результати DS TECHEETAH

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

ФОРМУЛА Е Цінні бали для DS TECHEETAH у Пуебла

Париж, 21 червня 2021

У цьому мексиканському епізоді чемпіонат світу ABB FIA Formula E проходив на автодромі Мігеля Е. Абеді в Пуебла. Відмінна прем'єра з моменту запуску 100% електричної категорії. В цілому, DS TECHEETAH могла очікувати кращих результатів від цього першого візиту в Пуебло, враховуючи продемонстрований рівень продуктивності, але небезпечні фактори гонки позбавили можливості набрати більше очок. Проте, DS TECHEETAH посіла друге місце в рейтингу команд, а Антоніу Фелікс да Коста і Жан-Ерік Вернь залишають Мексику, збільшивши загальну кількість очок перед фінальною частиною сезону.

Раунд 8, Субота 19 червня

У перших протистояннях уїк-енду у гонщиків DS TECHEETAH були зовсім інші результати. Після перемоги в Монако Антоніу Фелікс да Кошта знову зумів набрати цінні очки, посівши шосте місце після вдалого повернення з одинадцятої позиції. На жаль, Жан-Ерік Вернь був змушений піти у відставку. Дійсно, коли він боровся за подіум, суперник відправив французького гонщика в стіну, коли він виходив із зони режиму атаки.

Раунд 6, Неділя 20 червня

Жан-Ерік Вернь після відмінної кваліфікації стартував з четвертого місця і явно прагнув до подіуму. Але француз DS E-TENSE FE21, нарешті, фінішував 8-м після гонки, ускладненої загальною відсутністю зчеплення з дорогою. Що стосується Антоніо Фелікса да Кошта, то він не здався, не дивлячись на те, що почав з нижньої частини сітки. Португальський гонщик піднявся по полю на 16-е місце, перш ніж перегрівся після того, як шматок рекламного банера на стіні застряг в передній частині його машини, що в кінцевому підсумку призвело до того, що він вдарився об стіну. Незважаючи на свій відхід, Антоніу Фелікс да Коста зараз посідає третє місце в чемпіонаті водіїв.

Після важкого уїк-енду в Пуебла DS Automobiles тепер друга в командному заліку, всього в 3 очках від вершини. Оскільки попереду ще шість гонок, чемпіонат світу ABB FIA Formula E обіцяє піднести безліч сюрпризів до кінця сезону. Після Південної Америки змагання скоро перемістяться в Північну Америку, 9-й і 10-й раунди заплановані в Нью-Йорку 10-11 липня.