Електромобілі та гібриди DS Automobiles на Тижні Моди в Парижі: коли світ високих технологій зустрічається зі світом високої моди

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Електромобілі та гібриди DS Automobiles на Тижні Моди в Парижі: коли світ високих технологій зустрічається зі світом високої моди

Париж, 6 квітня 2021

Вперше в світі тридцять шість моделей DS 7 CROSSBACK E-TENSE і DS 3 CROSSBACK E-TENSE освітили зйомки показу мод Coperni Осінь-Зима 2021-2022 на Accor Hotels Arena в Парижі. Бренд DS Automobiles і паризький бренд Coperni представили інноваційний формат злітно-посадкової смуги, яка послужила подіумом на Паризькому Тижні моди.

Компанія DS Automobiles активно бере участь в світі моди і заходах з провідними брендами класу люкс, успішно співпрацюючи з Федерацією високої моди. І тепер в рамках Тижня моди в Парижі, Бренд продовжує відкривати нові горизонти і підтримувати молодих і талановитих французьких дизайнерів.


Вперше в світі тридцять шість інноваційних моделей DS 7 CROSSBACK E-TENSE і DS 3 CROSSBACK E-TENSE забрали 70 гостей з їхніх будинків, щоб провезти по темних вулицях Парижа до Accor Hotels Arena, одного з найбільших стадіонів міста, де їх чекало неймовірне шоу. Бренд DS Automobiles приносить інновації в світ високої моди. Адже гостей зустрічали не просто розкішні автомобілі, а інноваційні електрифіковані моделі лінійки E-Tense: Plug-in гібридний кросовер DS 7 Crossback E-Tense і повністю електричний кросовер DS 3 Crossback E-Tense. Інноваційні моделі ідеально підкреслили головну ідею нової колекції Coperni: нескінченний техно-шик і сміливий погляд в майбутнє - коли, нарешті, на зміну пандемії повинні прийти свята та клубні танці!
Бренд Coperni вже не раз епатував публіку своїми оригінальними показами. У минулому році його показ пройшов на даху вежі Монпарнас, що дозволило йому отримати статус найбільш високого в історії Тижня моди в Парижі. І тепер Coperni зробив це знову, захопивши Accor Hotels Arena - найбільший стадіон міста, який розрахований на 20 000 глядачів. Частина дизайну декорацій була доручена DS Automobiles і тридцяти шести моделями DS 7 CROSSBACK E-TENSE і DS 3 CROSSBACK E-TENSE з нульовим рівнем викидів СО2.

 

Автомобілі стали провідниками по темними вулицями Парижа, тими хто відкриває завісу таємничої темряви і представляє на огляд нову колекцію паризького бренду. Але в даному випадку знайшлося ще одне застосування, досить незвичайне: автомобілі і їх фари використовувалися для створення світлового подіуму, на якому і проходила презентація нової колекції одягу Coperni. Таким чином, Бренди DS Automobiles і Coperni знову продемонстрували, як можна об'єднувати автомобільні інновації і світ високої моди.

Ніч лише посилила ефект від яскравих і сміливих образів. Адже нічну темряву сміливо пронизує промінь світла унікальних LED-фар інноваційний моделей DS Automobiles. Характерні світлодіодні фари DS LED VISION вже стали однією з особливостей багатьох моделей DS Automobiles - вони забезпечують чудове освітлення і впізнаваний «світловий підпис». Наприклад, кросовер DS 3 Crossback оснащується матричними фарами DS MATRIX LED VISION, які використовують 15 світлодіодів з індивідуальним управлінням для максимально якісного освітлення дороги без ризику засліплення інших водіїв. А модель DS 7 Crossback пропонує фари DS ACTIVE LED VISION з індивідуальними модулями освітлення: так модулі фар можуть підлаштовуватися під вигини траси і навіть ефектно обертатися при включенні/виключенні оптики.


Також, 70 учасників показу змогли особисто познайомитися з інноваційними преміальними моделями DS 7 CROSSBACK E-TENSE і DS 3 CROSSBACK E-TENSE, при цьому дотримуючись заходів захисту здоров'я. Глядачі змогли насолодитися не тільки показом, а й фірмовим комфортом Бренду DS Automobiles завдяки високоякісним матеріалам, які є відмінною рисою автомобілів преміум сегменту, таким як шкіра Nappa і Alcantara.


А також гості змогли насолодитися чудовою аудіосистемою преміум класу FOCAL Electra, яка супроводжувала глядачів протягом усього показу. Автомобільні радіоприймачі синхронізувалися, щоб оголосити про початок шоу, і, коли перша модель вийшла на злітно-посадкову смугу, кожен окремий набір фар загорівся, дозволяючи глядачам переглядати колекцію через вікна своїх автомобілів.


«Ми живемо для особистого, реального досвіду і створення моментів, які зачіпають почуття», - сказав співзасновник Coperni Себастьєн Мейєр. - «Нам було складно адаптуватися до цієї нової нормі, але ми, тим не менш, виявилися більш винахідливими і змогли розсунути межі ... Немає ніякого порівняння з реальним життєвим досвідом.”