Жан-Ерік Вернь виграв у Римі з новим DS E-TENSE FE21

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

FORMULA E Жан-Ерік Вернь виграв у Римі з новим DS E-TENSE FE21

Париж, 12 Квітня 2021

DS Automobiles здобула першу перемогу під час уїк-енд гонок у Римі, ознаменованих появою нової моделі DS E-TENSE FE21, яка продемонструвала весь свій потенціал.

Під час вражаючого першого раунду Жан-Ерік Вернь зумів запропонувати DS TECHEETAH першу перемогу в сезоні.

Незважаючи на складні умови другої гонки, наші пілоти зробили хороший камбек, і Антоніу Фелікс да Коста набрав важливі очки для чемпіонату світу ABB FIA Formula E World Championship.

Кращого дебюту для нового DS E-TENSE FE21 не могло й бути, оскільки Жан-Ерік Вернь піднявся на найвищу сходинку подіуму вперше у своїй історії на гонках у Римі, під час третього туру чемпіонату. Гонка почалася за машиною безпеки, коли знову з'явився дощ, але Вернь впорався з ним, завжди залишаючись в п'ятірці кращих і розумно використовуючи свої режими атаки, щоб майстерно обмінюватися позиціями з провідними машинами. Ця перша перемога француза в 2021 році також дозволяє йому відкрити свій чемпіонський результат. Антоніу Фелікс да Коста відмінно відновився, піднявшись на позиції по полю до P10, але після використання свого FANBOOST для красивого обгону він отримав прокол і був змушений залишатися на піт-стопі до кінця гонки.

Команда DS TECHEETAH провела менш плідну неділю у другій гонці в Римі. Під час кваліфікаційної сесії, водіїв DS Automobiles турбували в основному погодні умови. З Да Коста на P15 на стартовій решітці і P20 для Жан-Еріка нашим гонщикам довелося докласти зусиль для підняття позицій. Відновивши вісім місць, Антоніу Фелікс Да Коста перетнув фінішну лінію сьомим і набрав свої перші очки з новим DS E-TENSE FE21. Жан-Ерік Вернь, починаючи з нижньої частини сітки, зробив багато перебіжок і фінішував 11-м, ледь не набравши балів.

Завдяки перемозі на DS E-TENSE FE21 на першому гоночному уїк-енді в Римі, наші гонщики набрали важливі очки в чемпіонаті світу ABB FIA Formula E, який став ближче, ніж будь-коли, після четвертого етапу сезону. DS TECHEETAH займає третє місце в попередньому рейтингу команд і прагне до нових титулів в кінці сезону.