DS AERO SPORT LOUNGE | Новий концептуальний автомобіль від DS Automobiles

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

DS AERO SPORT LOUNGE: МИСТЕЦТВО ПОДОРОЖЕЙ

26 лютого 2020

Концепт-кар AERO SPORT LOUNGE: нове творіння DS Automobiles, яке задає новий напрямок у створенні майбутніх автомобілів.

РОЗМІР ПОТУЖНІСТЬ АВТОНОМНІСТЬ

Довжина :5 м

Ширина : 2,10 м

Електрична потужність 500 кВт (680 к.с.)

0 до 100 км / год за 2,8 секунди

650 км у циклі WLTP

Подих інновацій

З концептом DS AERO SPORT LOUNGE, Бренд DS Automobiles втілює в життя нову форму автомобіля. Цей концепт-кар – одночасно видатний і стриманий, продуманий і чуттєвий – передбачає наше майбутнє. Завдяки своїм пропорціям і оригінальній формі кузова, концепт DS AERO SPORT LOUNGE дозволяє гнучко спрямовувати потоки повітря для оптимізації аеродинамічних якостей і досягнення максимальної ефективності. Його значна довжина (5 м) і похила лінія даху зменшують опір повітря. Крім того, повітря спрямовується від передньої решітки до бічних аеродинамічних обтічників, проходячи крізь великі 23-дюймові колеса.

Подорожі стають мистецтвом

Революції також відбуваються і в салонах автомобілів. Використовуючи свою багату історію як орієнтир, Бренд DS Automobiles заново винаходить інтер’єр. Екрани й дисплеї, які відіграють помітну роль в більшості концептуальних і серійних автомобілів, відтепер не є ключовим, центральним елементом салону.
Усередині дві широкі смуги створюють підвісну конструкцію перед пасажирами в салоні. Нижня смуга, обтягнута атласною бавовною, відображає спроектовану зверху інформацію. Ця поверхня є активною, на ній відображаються необхідні елементи навігації, пошуку, інформаційно-розважальної системи. Таким чином, інформація та розваги зливаються разом в незвичайній формі проекційних полотен, позбавляючи автомобіль від обмежень традиційних сенсорних дисплеїв.
Система IRIS – штучний інтелект концепту DS AERO SPORT LOUNGE – прихована всередині салону і допомагає керувати всіма функціями автомобіля за допомогою простої розмови природними фразами.

Комбінація французької розкоші і нових матеріалів – як основа «крафтового майбутнього»

На дверних панелях використовується тканина з плетеного трьохкомпонентного волокна, яка має кілька прозорих пасм. Завдяки цьому незвичайному рішенню, в салон автомобіля проникає навколишній світ. По-справжньому унікальне плетення – як знак неймовірної майстерності фахівців своєї справи, ідеальний приклад поєднання мистецтва і технологій.