DS X E-TENSE | DS Automobiles

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

DS X E-TENSE

АВТО МРІЇ

ШЛЯХ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПОЕЗІЇ

Захоплюючий і пристрасний автомобіль з дизайном, таким легким, як пір'я, тихим, як подих повітря для захоплюючого досвіду.

Кузов використовує нові технології для відновлення у разі удару, а на передній панелі відображаються решітки, призначені для адаптації до дорожніх умов. Інтенсивність світла - через світлі простирадла DS LIGHT VEIL.

DS X E-TENSE АСИМЕТРИЧНИЙ

Мрія про автомобіль 2035 року надихнула команду DS Automobiles створити асиметричну форму з трьома сидіннями в унікальній комбінації двох транспортних засобів, що дозволяє вибрати режим водіння.

ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО

100% електрична моторизація гарантує неперевершену реакцію. Розміщене спереду, в основі кожного колеса, воно забезпечує потужність 400 кВт (540 кінських сил) в русі. Щоб розвиватися в контурі, специфічний режим дозволяє переключитися на 1000 кВт (1360 кінських сил) і повністю скористатися наземними ланками, розробленими DS Performance, технічною командою, що бере участь у Формулі E. Вуглецеве шасі спирається на пружини та торсіонні бруски з інноваційними властивостями. 

ГЕНЕРАТОР РАДИКАЛЬНИХ ЕМОЦІЙ

Кабіна пілота відкривається плетеними дверима з вуглецю та шкіри. Очі звертають увагу на розширене пірамідне сидіння, яке адаптується до потреб водія. Перед водієм кермо, емблематичний елемент автомобільної пристрасті, виконаний зі шкіри, дерева та металу. 

КОКОН ДЛЯ ВАС

Правий бік - зовсім інша атмосфера. Водій стає пасажиром, самотнім або в супроводі. Асиметрія дозволяє отримати нові враження під прозорою скляною капсулою. Пасажир сидить у чуттєвому конверті, в серці вентильованого та масажного сидіння. Автономний досвід водіння виявляється надзвичайним. Внутрішній простір - це занурюючий акустичний рай, присвячений задоволенню слухати, розроблений FOCAL. Приладова панель винаходить себе як генератор музичного потоку: звукові промені, відрегульовані в режимі реального часу, слідкують за слухачем, пристосовуючись до кожного його руху.

МРІЯ СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ

Для своєї першої виставки DS X E-TENSE зустрівся з Patrouille de France