DS E-TENSE PERFORMANCE: 100% електричний концепт-кар

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

DS E-TENSE PERFORMANCE Нехай витонченість керує майбутнім

Коли Формула Е формує наші боліди майбутнього

Завдяки аеродинамічному дизайну та технологіям, натхненним нашими перемогами в автоперегонах, DS E-TENSE PERFORMANCE ознаменує нове покоління E-TENSE. Цей 100% електричний концепт-кар, який є справжньою сполучною ланкою між Formula E та нашими майбутніми творіннями, відкриває шлях у майбутнє високопродуктивного автомобіля.

Формуючи майбутнє електрифікації

Більше ніж просто концепт-кар, DS E-TENSE PERFORMANCE – це попередній огляд майбутнього нашої лінійки E-TENSE. Ця справжня високопродуктивна лабораторія дозволяє інженерам DS Automobiles аналізувати, розробляти та формувати компоненти останнього покоління, які потім застосовуватимуться до наших моделей.

Високопродуктивна технологічна лабораторія

Перевірений у реальних умовах нашими гонщиками Формули E, DS E-TENSE PERFORMANCE має виняткову систему регенерації батареї ємністю 600 кВт під час уповільнення та потужні можливості прискорення, що дозволяють йому розганятися від 0 до 100 км/год за 2 секунди.

DS E-TENSE PERFORMANCE може досягати 815 кінських сил завдяки сукупній потужності його подвійної електромоторізації в поєднанні з повним приводом.

Особливо інноваційне шасі, двигун і акумулятор є основою розвитку електромобіля майбутнього.

Нове бачення, з підписом DS Automobiles

Дотримуючись наших перших концептуальних автомобілів, DS E-TENSE PERFORMANCE переосмислює свої стилістичні коди для повністю електричного покоління. Його інтерференційний відтінок із ефектом скарабея грає зі світлом на його обтічних лініях. Двоколірний капот, новий світловий підпис, посилений крилами DS, і тривимірний логотип DS з підсвічуванням віщують майбутнє наших творінь. Всередині дизайн керма та ковшеподібних сидінь натхненний Формулою E, щоб забезпечити точність кермування. 21-дюймові диски мають аеродинамічні характеристики завдяки новим вставкам.