DS Aéro Sport Lounge

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

DS AERO SPORT LOUNGE: МИСТЕЦТВО ПОДОРОЖЕЙ

26 лютого 2020

Завдяки DS AERO SPORT LOUNGE, DS Automobiles втілює в життя нову форму автомобіля. Настільки ж елегантний, настільки ж щедрий, розумний, як і поетичний, цей концептуальний автомобіль передбачає наше майбутнє..

РОЗМІРИ ПОТУЖНІСТЬ АВТОНОМНІСТЬ

 

Довжина : 5 метрів

Ширина : 2,10 метрів

 

Електрична потужність 500 кВт (680 к.с.)

0 до 100 км / год за 2,8 секунди

650 км у циклі WLTP

Подих інновацій

Висока посадка, відмінний огляд, першокласний комфорт - до яких тепер ви можете додати аеродинамічну і технічну ефективність, а також оригінальний дизайн. Характер і зовнішність концепту DS AERO SPORT LOUNGE воістину унікальний. Він вирішує дуже важливу актуальну проблему: як об'єднати відмінну ефективність, не відмовляючись від дизайну, що виражає силу.
Нове законодавство встановлює нові рівні впливу на навколишнє середовище кожного транспортного засобу (рівень викидів вихлопних газів). І концепт-кар DS AERO SPORT LOUNGE дає унікальну відповідь на ці різні, але актуальні проблеми.

Подорожі стають мистецтвом

Революції також відбуваються і в салонах автомобілів. Використовуючи свою багату історію як орієнтир, Бренд DS Automobiles заново винаходить інтер'єр. Екрани й дисплеї, які відіграють помітну роль в більшості концептуальних і серійних автомобілів, відтепер не є ключовим, центральним елементом салону.
Усередині дві широкі смуги створюють підвісну конструкцію перед пасажирами в салоні. Нижня смуга, обтягнута атласною бавовною, відображає спроектовану зверху інформацію. Ця поверхня є активною, на ній відображаються необхідні елементи навігації, пошуку, інформаційно-розважальної системи. Таким чином, інформація та розваги зливаються разом в незвичайній формі проекційних полотен, позбавляючи автомобіль від обмежень традиційних сенсорних дисплеїв.

Комбінація французької розкоші і нових матеріалів - як основа «крафтового майбутнього»

На дверних панелях використовується тканина з плетеного трьохкомпонентного волокна, яка має кілька прозорих пасм. Завдяки цьому незвичайному рішенню, в салон автомобіля проникає навколишній світ. По-справжньому унікальне плетення - як знак неймовірної майстерності фахівців своєї справи, ідеальний приклад поєднання мистецтва і технологій.

Суть ноу-хау DS AUTOMOBILES

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ: