НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

ПОПЕРЕДНІЙ ОГЛЯД DS 4, вдосконалена техніка та французьке ноу-хау об’єднуються разом

Торуючи шлях для нового покоління автомобілів марки DS Automobiles, наші інженери-конструктори та художники-оформлювачі за допомогою інноваційної платформи, що дозволяє мати більше свободи під час проектування та використовувати найновіші досягнення інженерної думки, створили модель DS 4. До вашої уваги попередній огляд технологій, застосованих у цій моделі, що надійде у продаж 2021 року.

Майбутнє в межах досяжності

DS 4 вдихає життя у нову філософію під назвою «доповнена техніка» — це ексклюзивне поєднання найсучасніших технологій та доповненої реальності. Ощадливіше споживання пального, розширене коло сумісних пристроїв та більше новаторства під час їзди та заради вашої безпеки.

НА ЗВ'ЯЗКУ Будьте одним цілим зі своїм автомобілем!

Кабіна пілота DS 4 дозволить вам сповна насолодитися кожною поїздкою, забезпечуючи унікальні враження від їзди з ефектом занурення.

РОЗШИРЕНИЙ ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ DS

Для унікального та чіткого огляду дороги

Для унікального та чіткого огляду дороги

 

Проектор показників приладів під лобовим склом з розширеними можливостями символізує перший крок до доповненої реальності. Цифрові дані від бортових систем за допомогою проектора виводяться на всю площу лобового скла, що створює ефект їхньої присутності прямо на дорозі. Таким чином вам ніколи не доведеться відводити погляд від дороги. 

СИСТЕМА DS IRIS

Коли органи керування слухають команди

СИСТЕМА DS IRIS — це наша нова запитально-відповідна система, що передбачає та реагує на голосові команди. Це справжній особистий помічник, що розуміє, що ви йому кажете, тому система виконує те, що ви бажаєте, коли ви цього бажаєте.

DS SMART TOUCH

Керування дотиком пальців

Завдяки системі сенсорного керування DS SMART TOUCH з мікропроцесорним управлінням ви зможете активувати будь-яку з основних бортових систем за допомогою простого руху, без потреби дивитися на екран або відводити погляд від дороги.  Сенсорний екран, ідеально розташований у межах досяжності руки, реагує на ваші рухи та розпізнає такі жести, як збільшення та зменшення масштабу, а також письмо. 

Для DS Automobiles зручність для водія та загальна безпека — понад усе! Саме тому для моделі D41 ми передбачили найновіші допоміжні системи для водія.

БЕЗПЕКА DS

 

КОМПЛЕКС СИСТЕМ DS DRIVE ASSIST 2.0

МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ DS

Їзда нового поколінняДізнатися більше
Фірмова високотехнологічна система освітленняДізнатися більше

КОМФОРТ ТА ПІКЛУВАННЯ DS

Новаторські розробки для динамічного спокою у салоні

Дізнайтеся про найновіші технічні рішення, впроваджені на моделі DS 4, що забезпечать кращі враження від їзди та поліпшать безпеку під час подорожей вже з 2021 року.

ПІДВІСКА DS З АКТИВНИМ СКАНУВАННЯМ

Прогнозування розвитку ситуації на дорозі


Завдяки камері, змонтованій вгорі під лобовим склом, чотирьох датчиків та трьох акселерометрів ПІДВІСКА DS З АКТИВНИМ СКАНУВАННЯМ миттєво та незалежно реагує кожним колесом, тонко змінюючи налаштування жорсткості або м’якості підвіски залежно від того, на скільки нерівна дорога.

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ DS

Побачте те, що не видно у темряві


Інфрачервона камера у радіаторній решітці D41 виявляє пішоходів і тварин на відстані до 200 метрів попереду та виводить їхнє зображення на цифрову панель приладів, що дозволить вам передбачити небезпеку та спокійно зреагувати. Це напрочуд корисна для безпеки функція, що дозволить вам почуватися спокійно під час подорожей навіть у цілковитій темряві.

E-TENSE Нове покоління мобільності

Для моделі DS 4 наші інженери-конструктори спроектували набагато більш ефективну платформу, щоб розширити можливості конструкції та поліпшити експлуатаційні якості. З 2021 року на цій моделі буде впроваджено гібридний привод E-TENSE найновішого покоління, що перезаряджається від електромережі. У ньому філігранно поєднано бензиновий двигун на 180 к. с. та електричний двигун на 110 к. с. Завдяки цьому приводу автомобіль отримає неабияку динаміку та універсальність під час їзди: у змішаному циклі він зможе долати до 50 км в режимі «Електромобіль» (за циклом WLTP). І все це без шкоди зручності використання або розмірам багажного відділення!