DS 9: новий седан високого класу | Автомобілі DS

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

Новий седан DS 9

Сила елегантності зовсім поруч

[cle1: PUISSANCE_ELEGANCE_DESKTOP Lang:UK]
 

ШЕДЕВР СОФІСТИКИ, ДИВО ТЕХНІКИ

Символ французької розкоші - новий DS 9. Завдяки гібридній технології E-TENSE, наш новий седан був створений, щоб запропонувати технічну перевагу, неймовірний комфорт і неперевершену вишуканість.

Сучасний силует, сповнений витонченості

DS 9 виділяється своїми сучасними лініями, що поєднують елегантність і динамічність. Деталі, такі як шабля DS, особлива обробка "Clous de Paris", DS CORNETS та ручки дверей врівень з кузовом, надають автомобілю особливого дизайну.

Досконалість у кожній деталі

Інтер'єр вирізняється своїми унікальними творіннями: гільошированим мотивом Clous de Paris, вставкою керування з кришталем, годинником B.R.M R180 або перлинною строчкою.

DS LOUNGE

Втілення елегантності та комфорту

ПІДВІСКА DS ACTIVE SCAN

Технологія підвіски DS ACTIVE SCAN заснована на камері, яка «сканує» дорогу, а також різних датчиках (акселерометрах), які контролюють переміщення корпусу автомобіля. В результаті система вибірково підлаштовує кожне колесо до нерівностей дороги, щоб забезпечити максимальний комфорт при їзді по розбитому покриттю. Це справжня інноваційна підвіска 21-го століття від Бренда DS, яка ідеально поєднує в собі комфорт і спокій престижного седана з динамікою і керованістю купе класу «GT».

Комфорт і насолода звуком HI-FI FOCAL ELECTRA®

В результаті досліджень, що ведуться з моменту запуску Бренда, акустична атмосфера досягла нових висот. Перш за все, мова йде про ідеальну звукоізоляцію, яку забезпечують багатошарове акустичне скло, особливі звукоізоляційні покриття, а також дуже жорсткий кузов, який зводить до мінімуму небажані вібрації. Благодатну тишу тепер може наповнити ідеальна музика, що ллється з динаміків звукової системи FOCAL Electra, яка була спеціально розроблена для DS 9. До речі, ось ще одна особлива деталь: в салоні встановлено 14 акустичних систем, а твітери прикриті стильними решітками з нержавіючої сталі.

ПРОСТІР ДЛЯ КОЖНОГО

DS 9 розроблений таким чином, що кожен пасажир отримує переваги від однакового рівня комфорту. Передні та задні сидіння обігріваються, масажуються та провітрюються.
Завдяки великій колісній базі 2,89 метра DS 9 пропонує великий простір на задніх сидіннях. Задній центральний підлокітник сприяє загальному комфорту; виготовлений з шкіри Nappa, він пропонує місця для зберігання, оснащений розетками USB, і виступає центральним блоком управління для багатьох функцій.

DS 9 E-TENSE

DS 9 буде пропонуватися в двох гібридних двигунах E-TENSE, що заряджаються. Версія на 250 к.с. і 4WD на 340 к.с., буде доступна пізніше. Електродвигун, що використовується під час фаз прискорення і до 135 км / год, дозволяє безшумно відчути новий досвід водіння.

Передові технології

DS PILOT

DS DRIVE ASSIST

DS PARK PILOT

Смак автономного водінняДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Ваш DS 9 у дорозіДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Безпека на найвищому рівні

DS БЕЗПЕКА

DS ACTIVE LED VISION

DS NIGHT VISION

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

Освітлення високої чіткості на всіх дорогахДЕТАЛЬНІШЕ
Бачити вночіДЕТАЛЬНІШЕ
Ваш автомобіль стежить за вамиДЕТАЛЬНІШЕ

Знайти дилера