Новий SUV DS 7 Crossback: Дизайн Інтер’єру

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

DS 7 CROSSBACK

Унікальна досконалість французького ноу-хау

Ціна від . 1 232 400 грн

 

ВАШЕ НАЙКРАЩЕ НАТХНЕННЯ

Прославляючи Париж, інтер'єр DS 7 CROSSBACK вірний філософії стилю DS: персоналізація.
Таким чином, чотири всесвіти, так звані «DS Inspirations», пропонуються для задоволення бажань і смаків кожного. Оберіть свій DS 7 CROSSBACK.

[cle1: DS_7_CROSSBACK Lang:UK]
360 ° Вид з інтер'єру
[cle1: DS_7_CROSSBACK Lang:UK]
Чорна Алькантарa PERFORMANCE Line
Зерниста шкіра Black Basalt RIVOLI
Зерниста шкіра Gris Perle RIVOLI
Шкіра Brown Nappa Alezan OPERA
[cle1: DS_OPERA Lang:UK]
Зерниста шкіра Black Nappa OPERA
DS 7 Crossback Дизайн Інтер’єру
DS 7 Crossback Дизайн Інтер’єру
DS 7 Crossback Дизайн Інтер’єру

ІНТЕР'ЄР HAUTE COUTURE

У стилі ременців годинника

Шкіра Nappa, дорогоцінна повнозерна шкіра, була підібрана нашими спеціалістами для покращення інтер’єру. За задумом DS Opéra, годинниковий ремінець чудово підкреслює глибокий зв’язок між DS Automobiles та французькою розкішною майстерністю.

Гільош "Clous de Paris"

Для оформлення замовлень на DS 7 CROSSBACK наші майстри надихалися майстерним годинним мистецтвом з гільошованим візерунком «Clous de Paris». Ця обробка, як художня, так і технічна, являє собою маленькі цвяхи з пірамідальними головками, які граційно перетинаються.

Прострочка у формі перлин

Дуже складна деталь, яка відтворює на швах наших шкір перловий візерунок. Pearl Point народилася безпосередньо з уяви наших шорників. Елегантний і ніжний, цей модний образ - унікальний підпис бренду DS Automobiles.

Годинник BRM R180

Представлені у співпраці з B.R.M Chronographes годинники B.R.M R180 чудово виглядають з корпусу на приладовій панелі, коли автомобіль запускається. Своїми самоналаштуваннями він поєднує в собі технології і елегантний дизайн.

У формі кришталя

Наші майстри прагнуть вдосконалити наші автомобілі завдяки використанню найкращих матеріалів. Залежно від обраного DS Inspiration циферблат екрану може бути оформлений у вигляді кришталя, рідкісної деталі, яка збільшує центральну консоль з престижною обробкою.

Цифровий кластер

Цифровий кластер поєднує у собі технології, витонченість і вишуканість. Кермо обтягнуте шкірою, а 12-дюймовий цифровий екран полегшує доступ до інформації про кермування.

ЗАНУРЮЙТЕСЬ У ДОСКОНАЛІСТЬ

Для DS 7 CROSSBACK інженери і техніки об'єднали зусилля з компанією Focal® Electra - одним з кращих французьких професіоналів в сфері акустики.

Знайти дилера

Вас також може зацікавити: