DS 4: більше, ніж просто гібридний седан | DS Automobiles

НАШІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ПРАЦЮЮТЬ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
 

ПОТУЖНІСТЬ

Дизельний двигун 1.5 BlueHDi 130 к.с

Бензиновий двигун 1.6 PureTech 215 к.с.

РОЗМІРИ

Довжина: 4,40 м

Ширина: 1,87 м

Висота: 1,49 м

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО

Від 4,2 л / 100 км (дизельний двигун, у змішаному циклі)

Від 7 л / 100 км (бензиновий двигун, у змішаному циклі)

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ Свіжий погляд на автомобіль

Модель DS 4, що надійде у продаж вже у найближчому майбутньому, кидає виклик суперникам та зачаровує своїми виразними пропорціями, харизматичним зовнішнім виглядом та атлетичною поставою. У салоні технології доповненої реальності становлять одне ціле з кабіною пілота, створюючи неперевершено чистий дизайн, що високотехнологічний та ергономічний водночас.

Витончений та переконливий дизайн

Великі колеса, атлетична форма кузова та аеродинамічний профіль. Лінії DS 4 плавно перетікають з однієї частини кузова в іншу. У задній частині завдяки своїй елегантній формі вирізьблені задні ліхтарі ідеально пасують до загального образу.

КОЛЬОРИ КУЗОВА DS 4

1
Повернутися до кольорів кузова
1
Перлиновий перламутр
1
Сірий перламутр
1
Сірий платиновий
1
Чорний перламутр
1
Мідний
1
Червоний

ДИСКИ DS 4

1
[cle1: DS_4 Lang:UK]
Легкосплавні колісні диски R19" LIMA
[cle1: DS_4 Lang:UK]
Легкосплавні колісні диски R19" MINNEAPOLIS

Проникливий погляд

У гіпнотичних матричних прожекторних фарах DS MATRIX LED VISION та денних ходових вогнях DS 4 для освітлення використано 98 світлодіодів.

Вони надають виразності та  дивовижності зовнішньому вигляду автомобіля, який на стільки ж захопливий, як і інноваційний.

ТЕСТ-ДРАЙВ DS 4 E-TENSE ВІД INFOCAR

DS MATRIX LED VISION

«Інтелектуальне» освітлення

Матричні світлодіодні фари DS MATRIX LED VISION тонкі та мають сучасний вигляд. Вони забезпечують на DS 4 матричне освітлення Matrix Beam та систему динамічного освітлення дороги під час входження в повороти Dynamic Bending Light. Світловий пучок точно визначає особливості рельєфу навколо та адаптується до нього за допомогою п’ятьох наперед заданих режимів (у місті, за містом, автострада, погані погодні умови та туман), завдяки чому ви зможете користуватися дальнім світлом за будь-яких умов, не засліплюючи інших учасників дорожнього руху.

DS 4 CROSS

Продемонструйте свій стиль

У зовнішньому оформленні DS 4 поєднано риси C-класу та купеподібного кросовера. Це привабливий концептуальний автомобіль, який можна персоналізувати у багато способів. У модельному ряду DS 4 представлено додаткову модифікацію: DS 4 CROSS — для любителів пригод.

Інтер’єр салону

Цілковита витонченість

DS 4 справляє враження надзвичайної чистоти завдяки екранам, вбудованим у передню панель, електронним перекидним перемикачам E-TOGGLE, стилізованим кнопкам електронних склопідіймачів та невидимим центральним повітряпроводам DS AIR.  Крім того, щоб надати ще більшої ефектності салону автомобіля, наші фахівці подобирали унікальних оздоблювальних матеріалів, таких як коване вуглеволокно, чорний ясень та, звичайно, шкіра, з природною нешліфованою поверхнею або наппа, оформлена на кшталт ремінця до годинника, — легендарна особливість бренду.

[cle1: DS_4 Lang:UK]
360 ° Вид з інтер'єру
[cle1: DS_4 Lang:UK]
DS світло-сіра шкіра Pebble Gray Paloma
[cle1: DS_4 Lang:UK]
DS Inspiration PERFORMANCE LINE - чорна тканина з алькантарою
[cle1: DS_4 Lang:UK]
DS коричнева шкіра Criollo Nappa

ТЕХНІКА

Задійте всі відчуття

DS 4 втілює у життя «доповнену технологію», у якій особливим чином поєднано найновішу техніку та доповнену реальність. Більш ощадливе споживання пального, більше можливостей для використання портативних електронних пристроїв та більше інновацій якнайкраще доповнять ваші враження від їзди та поліпшать вашу безпеку.

ПРОЕКТОР ПОКАЗНИКІВ ПРИЛАДІВ ПІД ЛОБОВИМ СКЛОМ DS З РОЗШИРЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Все для інтуїтивного підбадьорливого огляду дороги

Проектор показників приладів під лобовим склом з розширеними можливостями забезпечує візуальні враження від використання з ефектом повного занурення, що можна порівняти з технологією доповненої реальності Дані виводяться через лобове скло у формі зображення з діагоналлю 21 дюйм за 4 метри попереду. Таким чином, складається враження, що цифрові дані з’являються безпосередньо на дорозі, завдяки чому вам ніколи не доведеться зайве відволікатися від дороги.

СИСТЕМА DS IRIS

Ваш сенсорний помічник

СИСТЕМА DS IRIS — наша нова інформаційна екосистема: інтуїтивна, ергономічна, яку можна повністю персоналізувати. У ній передбачено особистого віртуального помічника, для керування яким використовується сенсорний інтерфейс. Зокрема він «розуміє», що ви говорите, щоб система виконувала саме те, що ви бажаєте, саме тоді, коли це потрібно.

СИСТЕМА СЕНСОРНОГО КЕРУВАННЯ DS SMART TOUCH

Керування дотиком пальців

Завдяки системі DS SMART TOUCH ви матимете швидкий доступ до однієї з шести попередньо вибраних бортових систем (прокладання маршруту, адресна книга, радіоприймач, налаштування системи вентиляції тощо) за допомогою простого руху, не відводячи погляд від дороги. Цей сенсорний екран розташований ідеально близько до вашої руки. Він слідкує за вашими рухами та розпізнає такі жести, як збільшення масштабу, зменшення масштабу та навіть рукопис.

DS 4 E-TENSE Нове покоління мобільності

Працюючи над DS 4, наші інженери-конструктори розробили більш ефективну платформу в ім’я дизайну та технічних характеристик. Цю платформу спроектовано для використання нашого найновішого гібридного приводу E-TENSE на 225 к. с., що перезаряджається від електромережі. У ньому поєднано 180-сильний бензиновий двигун та 110-сильний електричний двигун, завдяки яким від має неймовірну гнучкість використання: у змішаному циклі запас ходу в режимі «Електромобіль» перевищує 50 км за циклом WLTP. І все це без шкоди зручності користування або простору для багажу.

Комфорт та безпека

Інновації для динамічного спокою в автомобілі

КОМПЛЕКС СИСТЕМ DS DRIVE ASSIST 2.0

ПІДВІСКА DS З АКТИВНИМ СКАНУВАННЯМ

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ DS

Їзда нового поколінняДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Передбачайте дорогу попередуДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Побачте те, що не видно у темрявіДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА