DS 3 CROSSBACK

Простір, призначений для вашого комфорту

[cle1: 1_3000X1349_HUBSTYLE_DESKTOPJPG Lang:UK]
 

ФРАНЦУЗЬКЕ НОУ-ХАУ

Пориньте у вишуканість та комфорт салону DS 3 CROSSBACK. Працюючи над інтер’єром салону, особливу увагу ми приділили якості матеріалів та обробці кожної деталі.

ХАРАКТЕРНИЙ ДИЗАЙН

Розташована під сенсорним екраном центральна панель має особливо стильний вигляд. Наслідуючи емблему нашої марки, сенсорні клавіші та два повітряпроводи у центрі мають ромбоподібну форму алмазів.

 

Мистецтво персоналізації

Оспівуючи Париж, інтер’єр салону DS 3 CROSSBACK залишається вірним філософії стилю DS: персоналізація. Створіть інтер’єр вашого автомобіля за власними побажаннями, вибравши одну з п’яти тем інтер’єрних рішень DS.

360 ° Вид з інтер'єру
  • ВІДЧУТТЯ ДОБРОБУТУ

    Насолодіться неабияким комфортом у салоні під час дальніх поїздок

Завдяки найсучаснішій техніці та напрочуд зручній організації простору навколо водія, ви зможете зосередитися на тому, що має найбільше значення: отримування насолоди. 

ЦІЛКОВИТО ЦИФРОВИЙ ІНТЕРФЕЙС ВОДІЯ

Ми спроектували простір навколо водія DS 3 CROSSBACK таким чином, щоб всі дані та елементи керування були одразу доступні.

СЕНСОРНИЙ ЕКРАН ТА ЦИФРОВИЙ ДИСПЛЕЙ

Ви зможете змінювати налаштування систем вашого автомобіля за допомогою сенсорного екрану з діагоналлю 10,3 дюйма (26,2 см) та знаходити інформацію про маршрут на цифровому дисплеї з діагоналлю 7 дюймів (17,8 см).

 

Для зручності, за потреби, ви зможете самостійно вибирати, які саме дані виводитимуться на дисплей: швидкість, залишок пального, подолана відстань, допоміжна інформація для водія або навігаційна карта.

Знайти дилера

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ: